Çevreden Uzak Kendine Yakın Ol

                                                                ÇEVREDEN   UZAK   KENDİNE    YAKIN    OL

Merhaba arkadaşlar  YouTube kanalımda bugün çekeceğim videomda sizlere yazılımını ve konusunu kendi yaptığım  bir uygulamadan bahsedeceğim. Uygulamamın adı “Çevreden Uzak Kendine Yakın Ol”.  İsminden de anlayacağınız gibi bugünlerde karşı karşıya olduğumuz günlerde kendinizi iyi hissetmenizi amaçlayan bir uygulama. Hazırsanız uygulamayı en ince detayına kadar anlatmaya başlıyorum.

Sizlerin de bildiği üzere öncelikle uygulamayı indirmeyle başlıyorsunuz. İster App Store’dan, ister Play Store’dan bu uygulamayı edinebilirsiniz.  (Bu bahsedeceğim durumlara uygulamayı edindikten sonra “kategoriler” yazılı bölüme tıklayınca ulaşabilirsiniz.)   Bugünlerde bazılarınızın neredeyse hiç ellerinizi kımıldatmadığınızı bunun dolayı da bazen ellerinizin uyuştuğunu bazense ağrıdığını biliyorum, işte tam bu yüzden sizlere ve çocuklara uygun seviyelerde boyamalar ekledim. Bir başka etkinlik ise istediğiniz tarzda ve düzeyde  ( sudoku, bulmaca, bilmece, tekerleme, şarkı vb.) gibi oyunlar var. Bu sizlerin sıkılmamanız için ama çocuklarınızın online eğitim aldığını biliyorum onun içinse çocuklarınıza bir sürü yapbozlar hazırladım.

Veee şimdi hem çocuklara hem de size uygun bir şey geliyor  “geleceğe mektup yazma” . Biliyorum çok ilginç ama yıllaaar yıllar sonra okuduğunuz  zaman hissedeceğiniz o duyguyu anlatamam. Başka bir etkinlik daha var  kendi modanızı ve kendi elbisenizi tasarlıyorsunuz ve onu giyiyorsunuz. Şuan pek inanmadınız galiba onun için şöyle anlatayım. İstediğiniz bir kıyafetin çizimini yapıyorsunuz sonra kendiniz hakkında bilgiler veriyorsunuz.

Örnek:

Beden: 36 beden

Yaş: 28

Adres:  Ankara/Çayyolu Evde Kal caddesi

Üye olma tarihi:  12 Aralık 2020

Kumaşı:  Kelebekler saten, yıldızlar keçe, diğerleri çizimde olduğu renklerde normal kumaş.

Logo:  Elbisede … markasının logosu basılı olsun.

Telefon numarası:  05** *** ** **

(İlk tasarımınız ücretsiz  fakat daha sonraki tasarımlarınız ücretlidir)

 

Ve bundan daha fazla bir sürü soru. En sonuncu etkinliğe gelirsek eğer odanızı dekore etmek için resimli ve çok güzel tasarımlı tablolar, yazılar, resimler yapabilirsiniz. İşte uygulama da yapabileceğiniz etkinlikler bunlar.

Bu uygulamada size anlatmak istediğim tek bir şey var, hayatı kaçırmayın, eğlenin, yeteneklerinizi kaybetmek değil geliştirin.

Bir sonra ki videomda görüşürüz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Visited 37 times, 1 visits today)