Çocukken İzlediğimiz Çizgi Diziler

Herkesin küçükken çok sevdiği hiçbir bölümünü kaçırmadığı ve daima takip ettiği bazı televizyon programları vardır. Ben bu blogumda genellikle çizgi diziler üzerinde durmak istedim. Umarım size eski günlerinizi hatırlatabilir ve yüzünüzde tatlı bir tebessüm oluşturabilirim.

JESSIE

Jessie Disney Channel’ın unutulmaz çizgi dizilerinden biridir. Ayrıca benim küçükken gerçekten de severek izlediğim bir dizi. Başrolde Debby Ryan var, dizi ailesi ünlü olan ve çocuklarından uzakta oturan bir ailenin bakıcı bulması ve bakıcının ve baktığı çocukların başına gelen komik ve eğlenceli olayları konu alıyor.

HAYDİ ÇALKALA

Haydi Çalkala küçükken en sevdiğim çizgi dizilerden biriydi diyebilirim.Dizi ”Göster Kendini Chicago” adlı bir dans programında dansçı olan CeCe Jones (Bella Thorne) ve Rocky Blue (Zendaya) ‘nun başından geçen olayları konu alıyor. Ayrıca gerçek arkadaşların nasıl olduğu hakkında da bizlere fikirler veriyor. Bu diziyi izlerken arkadaşlarımla birlikte oradaki karakterlerin danslarını taklit etmeyi çok severdik.

iCARLY

Carly,abisi ve arkadaşları her gününde farklı bir şov gösterdikleri İnternet şovları iCarly’de ilginç videolar hazırlarlar. Ama dizide bundan fazlası var. Bu şova çıkmadan önce yaptıkları ve başlarından geçen gülünç olaylar da anlatılıyor. Özellikle Fredie , Carly ve Sam karakterlerinin büyük ilgi topladığını söyleyebilirim.

VICTORIOUS

Nickelodeon tarafından hazırlanan bu dizi sıradan bir kız olan Tori’nin (Victoria Justice) ablasının yerine çıktığı Hollywood Sanat Okulu gösterisinde sesinin çok beğenilmesiyle başlar. Sesinin çok güzel olması nedeniyle okula kabul edilen Tori, yeni arkadaşlar edinir ve onlarla gösterilere çıkar.İşte bu dizide de onların başından geçen olaylar anlatılıyor.Ben gösterilerindeki şarkıları hala dinlerim ve ayrıca Ariana Grande de bu dizide oynuyordu.

POWER RANGERS SAMURAI

Sizi bilmem ama ben bu dizinin müziğini hala unutamadım. Ne zaman aksiyon dolu bir sahne görsem veya yaşasam aklıma bu dizinin müziği ya da görevimiz tehlike müziği gelir. Aslında Power Rangers’ın pek çok serisi var.Bu benim yaş grubumun en iyi hatırladığı olabilir.

İlgili resim

 

SONNY’NİN YILDIZI

Sonny Munroe sıradan bir kızdır; fakat bir gün internette yayınladığı tanıtım videosu sayesinde Mandy adlı bir üyesini kaybetmiş olanNe Tesadüf! adlı komedi dizisinde rol alma hakkını elde eder ve böylece oyuncular tamamlanır. Gösteri dünyasına adım atmak için Sonny, annesiyle birlikte Wisconsin’den hem yeni dostlarla hem de yeni düşmanlarla tanışacağı Hollywood’a taşınır. Burada Sonny; Hollywood’da hayat, oyunculuk, yıldızlar ve medyada iyi bir imaj yaratmak hakkında birçok yeni fikir edinir.*

İlgili resim

 

*https://tr.wikipedia.org/wiki/Sonny’nin_Y%C4%B1ld%C4%B1z%C4%B1#Konu

(Visited 311 times, 1 visits today)