Çok Hızlı, Ölümsüz, Ünlü, Milyarder

Eğer benim elimde sihirli bir kalem olsaydı, ne yazarsam onun gerçekleşeceğini bilseydim ve 5 cümle yazma hakkım olsaydı şunları isterdim

benim ailemin ölümsüz olmasını isterdim çünkü çok yaşlanınca ölücekler veen onları göremicem 😔.

2. dileğim ise ışıktan hızlı koşabilmeyi çok ama çok isterdim çünkü çok ama çok hızlı koşabilseydim her şey benim için çok daha kolay olurdu ve çok daha eğlenceli olurdu sanki herkes donmuş dünya durmuş gibi olurdu bence ışık hızında koşmak harika bir his.

3. dileğim ise yaşayan en zengin 🤑  insan olmak aslında bu da iyi bir şey ama her şeyi satın alınca her şey sıkıcı oluyor ama olmak isterim.

4. dileğim ise çok ünlü olmak mesela Lebron James, Micheal Jordan bence herkes tanıyor Cristiano Ronaldo Lionel Messi bunun gibi kişiler çok ünlü ve herkes onları takip ediyor, imza istiyor doğrusu ben bunu çok isterdim birazcık zor olurdu ama ben bunu çok isterdim.

Geldik son dileğe bu en ama en mantıklısı sınırsız dilek hakkı yani sadece 5 cümle değil belki 100 cümle herhangi bir şeye ihtiyacım olduğunda hemen onu yazardım benim elimdi sihirli kalem  olsaydı ben bunları yapardım

(Visited 22 times, 1 visits today)