Değerli Komşum;

Değerli Komşum;

Herkesin farklı düşünceleri olabilir ve herkes hayvanları sevmek zorunda değil ancak hayvanlarla beraber aynı dünyada yaşıyoruz. Hayvanlar bizi mutlu ediyor, bize keyif katıyor, bizi daha duyarlı olmaya teşvik ediyor.

Onlar da bu dünyanın bir parçası. Hayvanlar bizi eğlendiriyor, bizler de onları. Ayrıca hayvan besleyen insanların topluma da katkıları var. Hayvan besleyen insanlar topluma saygılı ve çevreye de duyarlıdırlar. Biz de hayvan besleyenlerin daha çok olmasından mutlu oluruz, değil mi? Hayvanlar mutlu olunca biz de mutlu oluruz, değil mi? Ama bir de çevremizde hiçbir hayvan olmadığını düşünün. Düşünülemez değil mi?

Birlikte aynı yaşam ortamlarını paylaştığımız komşularımızın evcil hayvanlarının olmasının önemli olduğunu düşünüyorum. Komşularımız düşünceli ve duyarlı insanlar. Evcil hayvanlarının bakımları ile ilgileniyorlar. Onların evcil hayvanlarının bizlere herhangi bir sorun oluşturmuyor. Komşularımızın mutlu olması bizi de mutlu etmeli. Ayrıca mutlu komşular daha huzurlu ve renkli bir komşuluk sağlıyor.

Evcil hayvanların hayatımıza getirdiği zenginlikten ben kendi adıma çok mutluyum. Bence hayvan beslemenin hiçbir sakıncası yok. Sevgili komşum, yaşadığımız ortamda evcil hayvanlar size soruna neden oluyor ise bu sorunları konuşarak çözebiliriz.

Sevgi ve saygılarımla,

Komşunuz Alp Aden

(Visited 45 times, 1 visits today)