Değişen Hava Durumunun Ruh Halimiz Üzerindeki Etkisi

Merhaba ! Bu gün  tüm sosyal medyayı sarsan bir soruyu konu hakkında  düşüncelerime size belirtmek için şuan bu blogu yazıyorum .İşte o soru Değişen hava koşullarının insanların ruh hali üzerinde etkili olduğu düşünülmektedir? Siz bu görüşe katılıyor musunuz? Ben kesinlikle katılıyorum… Ama herkesin  benim gibi düşündüğünü sanmıyorum . O yüzden bu soruyu kendime göre yorumladığımı bir kez daha belirtmemde fayda olduğunu düşünüyorum.
Ben kapalı havalarda ders çalışmayı tercih ediyorum…Çünkü zaten dışarı çıkamıyorum böyle durumlarda. Gel gelelim evde yapılacak sayılı aktivitelere, hepsini denemiş biri olarak konuşuyorum gerçekten çok sıkıcılar… Maalesef geriye kimsenin sevmediği  ders çalışmaya zaten depresif bir havada da daha da mutsuz olmak için güzel bir aktivite. Kahvemizi alıp masa başına geçmek zorunda kalıyorum böyle günlerde.

Güneşli havalar ise favorilerim… Dışarı çıkmayı çok severim böyle günlerde. Ev bu günlerde sıkıcıdır .Dışarı çıkıp arkadaşlarımla oynamayı tercih ederim kesinlikle. Öte  yandan içimde garip bir enerji oluyor…Başta belirttiğim gibi bu benim düşüncem ve bence kesinlikle etkiliyor…

(Visited 20 times, 1 visits today)