Diğer Yarım

En yakınım. İlk olarak onsuz ne yaparım bilmiyorum. Onun yeri bende çok ayrı, 4 5 senelik arkadaşlıklarım var ama tabii ki onların da benim için çok ayrı yerleri var fakat o benim için özel.Bazen düşünüyorum neden o diye her şeyi neredeyse aynı şekilde düşündüğümüz için olabilir ama sanırım bu düşündüğüm şey buz dağının görünmeyen tarafı  ve benim şuanda en basitten düşünmem ile ilgili de olabilir.İlk tanıştığımız günde anlamıştım bu kızla yakın olacağımı.Ondan önce birçok yakın arkadaşım oldu.Ben arkadaşlıkların bir süre sonra samimiyetini kaybettiğini düşünüyorum.Daha önceki deneyimlerimden çıkardığım şey bu.Ondan önce sanırsam hayatımın en yakın arkadaşlık ilişkisini yaşadım.Okulum değişti onun da hayatındaki birçok şey değişmişti hala konuşmamıza rağmen samimiyetimizi kaybettik.

Onunla 14 Ekim 2016 yılında tanıştık. Birçok ortak friendship ile ilgili görsel sonucuarkadaşımızın olduğunu öğrendim.7.sınıfta sınıflarımızın aynı olmasına rağmen şuanki gibi yakın değildik.Geçen seneki arkadaş ilişkileri hoşuma gitmediği için pek yakın durmuyordum ona.1 sene bu şekilde geçti.Sonra 8.sınıfa geçince her şey bir anda değişti.Daha büyümüş olgunlaşmıştı.Artık arkadaşlarını daha iyi seçebiliyordu.Geçen senekiler ile arası pek de iyi sayılmazdı.Birkaç gün onunla takıldıktan sonra anladım ki biz birbirimize göreymişiz. 

Şimdi gelelim onu en iyi arkadaşım en yakınım görme sebeplerime:

1.Şu zamana kadar benim en mutlu anımda,en mutsuz, üzgün, ağladığım zamanlarımda yanımda olması.

2.Ona aşırı derece güvenmem çoğu insanla yakınımdır ama herkese bu şekilde güvenmem.

3.Benim her saniye bazen garip de olsa saçmalıklarımı çekmesi.

4.Hemen şuraya gidelim dediğimde organize olması.

5. Beni sevmesi bana güven vermesi ve beni güldürmesi.best things to do with friends ile ilgili görsel sonucu

6. En çok onun yanında istediğim kadar saçmalayabilmem bazen göz göze gelince bile gülüp anlaşmamız.

7.Her anımı bilmesi gözlerime bakınca neler olup bittiğini anlaması.

8.Ben kiminle ne kadar olursam olayım o kendinin özel olduğunu bildiği için bunu sorun etmemesi.

9.Her şeyi birlikte yapmamız.

10.Ve son olarak zevklerimizin ve hoşlandığımız şeylerin aynı olması farklı olduğu zaman birbirimizi tamamlamamız bu yüzden ona diğer yarım diyebilirim.

Umarım uzun bir arkadaşlığımız olur onu çok seviyorum. Arkadaş her şey demek,bazen ailene bile anlatamadığın şeyleri onlara anlatmak demek.

(Visited 82 times, 1 visits today)