Dikkat! Apple Yeni Güncelleme Yaptı!

Iphone X S Max’ten sonra karşınızda…

Arkadaşlar merhaba! Bugün size kendi başıma yaptığım yeni Apple güncellemesini takdim etmek istiyorum… Karşınızda öncelikle Iphone X S Max var biliyorum… Bunlar da artık geride kaldı… Farkındasınız değil mi? Biliyorsunuzdur, Iphone 2017 yılında dünyayı sallayan birtlefon çıkardı… Ve bütün telefon markaları onun kopyasını, benzerini ve hiç bakmazmış gibi yapıp bilgileri çalmayı denedi. Ama Apple’ın en iyi telefon, tablet ve bilgisayar markası olmasının nedeni de bu:

1. Hiç bir bilgi sızmaz.

Apple öyle birşey yaptı ki oldukça kapalı bir şirket oldu, zaten öyle idi ama bunu her seferinde ispatlamaya devam ediyor.

2. Kalite hatsafada

Apple her zaman monoton telefonları geliştirip daha dayanıklı hale getirmiştir. Yani kısacası kalitesini anlat anlat bitiremem.

Lafı dolandırmadan size yeni telefon, tablet ve bilgisayarımızın ortak özelliğini söylüyorum:

TELEFON ŞEFFAF!

Biliyorsunuz ki teknoloji ne zaman nasıl gelişecek BİLEMİYORUZ!

Bu telefon tamamen arka ve ön taraftan da görülebiliyor. Yani önünüzdeki bir insan size dönerse sizin telefonda ne yapabildiğinizi görebiliyor. Bence oldukça enteresan birşey…

Benden bugünlük bu kadar, Steve Jobs böylesine harika bir güncelleme ile bu şirketi kurmuş, bize de “huzur içinde yatsın” demek kalmış…

Arkadaşlar beğendiyseniz ne olursunuz başlkalarına da bu yazıyı okutun…

Eylül EROL

4-A 🦄🐩🦄

HOŞÇAKALIN!

(Visited 59 times, 1 visits today)