DOĞA İLE SAVAŞTAYIZ,KAZANSAK BİLE KAYBEDECEĞİZ

Herkese selam  bugün size aşırı karmaşık önemli bir paradokstan bahsedeceğim. Bu olay hem bir kısır döngü yani paradoks hem de gerçekten ciddi bir tema.

Fakat bence bu bir savaş değil kovalamaca çünkü biz fidan ekemiyoruz, doğayla o telefonlarımızla ilgilediğimiz ilginin %1’ini gösterseydik büyük ihtimal şu an Türkiye’de %10 daha fazla verimli orman ve tarla benzeri yapı bulunurdu. Tabii bunu bir alışkanlık haline getirirsek 4 yılda%50 bile ulaşabilirdik.

Tabii size göre hikaye atarak ta oluyor…”ayyy Antalya ağır yangın varrrr” gibi ve benzeri alta da videonun linkini koy biraz da emoji ve şuan duyarlı bir insansın…

Bende böyle konuşuyorum diyeceksiniz eee sen neden o zaman böyle yazıyorsun da yardımcı olmuyorsun fakat ben yardımcı oluyorum ben yılda ortalama 4 yada 5 çam dikiyorum eski evimizin yakınlarına her yer buram buram çam kokuyor yani önerim bak 2 tane ya ailenizde 2 şer tane dikse aileniz toplam 4 kişi ise al sana 8 fidan dik 1,50 metre aralıkla ek sonra can suyu ver o zaten büyür.

Bu işte ya evet bu blog biraz tepkiliydi iyi günler

(Visited 2 times, 1 visits today)