Sandy Weil and Karen Schooley hiking near Kool-Aid Lake at sunset, North Cascades, Washington, United States

Doğa Yürüyüşü

Merhaba herkese,

Ben, annem ve babam gezmeyi çok seviyoruz, o yüzden hafta sonları yakın çevredeki güzel yerlere gidiyoruz. En çok sevdiğim yerlerden biri de Eymir Gölü.

İlgimi çeken o kadar çok şey var ki, mesela ağaçlardan yola düşen kozalaklar. Yürüyüş yaparken babamla kozalakları topluyoruz,küçük büyük. Sonra onları eve götürüp renk renk boyuyoruz. Çok zevkli.

Gölün etrafında yürüyoruz,bisiklete biniyoruz, koşu yarışı yapıyoruz ve ben,annemi geçiyorum. Sonra gölün kenarında oturup kitap okuyoruz, karabataklara yem atıyorum. O yemi kapmak için aralarındaki mücadeleyi izlemenizi çok isterdim. Etraftaki diğer hayvanları da seviyorum, kedi oluyor, köpek oluyor.

Daha bitmedi.Gölde taş kaydırmaca oynuyoruz, onda da babam beni yeniyor.Sonra ayaklarımızı göle sokuyoruz, çok rahatlatıcı.En sonunda da güzel fotoğraflar çekip günü bitiriyoruz.

Böylece şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla içice güzel bir hafta sonu geçirmiş oluyorum. Herkese tavsiye ederim. Umarım siz de böyle yerlere gidersiniz. Şehrin içinde doğa kaçamağı yaparsınız.

doğa ile ilgili görsel sonucu

 

(Visited 147 times, 1 visits today)