Doğanın Kanunu

Günümüzde ne kadar fazla cinsiyetin türünün olduğunun iddia edildiğini göz önünde bulundurursak  her birinin en az başka bir cinsiyete ihtiyacı olur. Lakin ben buraya iddia edilenleri değil biyolojik olarak kabul görenleri açıklamaya geldim.

Doğada her ırk için sadece iki farklı biyolojik cinsiyet vardır ve ne olursa olsun her iki farklı oluşumun da birbirine ihtiyacı vardır. Demem odur ki ne erkek bireyin dişi bireye ihtiyacı sıfırdır ne de dişi bireyin erkek bireye ihtiyacı sıfırdır bu doğanın vazgeçilmez kanunudur. Doğada bulunan bütün memeli canlılar için bu bilgi geçerlidir ne var ki biz de memeli bir canlı türü olduğumuza göre bizim için neden geçerli olmasın. İnsan ırkının dünyaya yayılımı sonucu her farklı coğrafyada yine aynı şekilde farklılık gösteren davranışlar biçimi gözlemliyoruz bu davranışsal farklılıklara ise kültür adını veriyoruz. Daha önce dediğim gibi bu farklı kültürler bile ne kadar farklı olursa olsun yine de kadın bireyin erkek bireye erkek bireyin ise kadın bireye ihtiyacı vardır. Günümüzde bazı farklı görüşte kişiler olabilir ama ne kadar fazla kişiyi etkilerse etkilesin doğanın kanunun reddetmekle sadece kendi çukurumuzu kazmış oluruz. 

Her canlı özünde bazı hayatta kalma içgüdülerine sahip hangi canlı olursa olsun bazı temel içgüdüler her yaşam formunun içinde bulunmaktadır. Bu temel içgüdülerden biri ise soyunu devam ettirme içgüdüsüdür yani hem içgüdüsel olarak, hem kültürel olarak, hem de biyolojik olarak erkek bireyin kadın bireye, kadın bireyin erkek bireye ihtiyacı vardır.

Günümüzde ise bu tarz görüşleri savunan (erkek bireyin kadın bireye, kadın bireyin de erkek bireye ihtiyacı yoktur) kişiler genellikle sosyal medyadaki bazı çıkar karşılıklı reklamcı şirketler ve topluluklar tarafından manipüle edilmiş kimselerdir. insanlar ne kadar uğraşırsa uğraşsın dünyada kıramayacağımız bir takım gerçekler vardır ve bu gerçeklerle oynamak ateşle oynamak gibidir erkek bireyin kadın bireye , kadın bireyin ise erkek bireye ihtiyacının olması gibi bir durum daimi ve mutlak süreçte  hakim süren ve reddedilemeyen tek düşünce biçimidir. Tabii ki bahsettiğim konu biyolojik cinsiyetler iddia edilen ve olduğu söylenen daha onlarca cinsiyet bulunuyor fakat sözlerimin hepsi biyolojik olanlar bir nevi soyumuzun devamı için gerekli olanlar.

Umarım ki insanlar bazı şeylerin farkına varır ve gerçekten bazı düşüncelerein ne kadar saçma olabileceklerini görürler ve doğru yolu bulurlar aksi  takdirde ise işimiz iş bu şekilde manipüle işlemlerine gözlerimiz kapalı yürümeye devam edersek artık yapacak hiçbir şey düşmez bize o zaman da bize düşen tek şey insanlara ve içinde bulunduğumuz güzel toluma hayatta başarılar dilemek .

(Visited 27 times, 1 visits today)