Doğum Günü Hediyem

Merhaba benim adım Ebru 25 yaşındayım. Bir tane yakın arkadaşım var, onunda adı Begüm. Onu liseden beri tanıyorum. Uzun zamandır onun için özel bir doğum günü hediyesi almak istiyorum. (Bu arada doğum gününe 4 ay var) Aklıma bir hediye geldi ama bunu yapmam için çok çalışmam lazım. Ona Fransa’ya ikimiz için 2 tane bilet almayı düşünüyorum. Begüm hep Fransa’ya gitmek istemiştir.
-2 ay sonra-
Begüm’ün bileti için olan parayı biriktirdim. Benimki kalmıştı.. Ekstra iş saatleri beni yordu ama ben arkadaşım için herşeyi yaparım! Bazen kendime bilet almayım mı diye düşünüyorum ama Begüm yalnız kalsın istemiyorum.
-2 ay sonra-
Bugün Begüm’ün doğum günü!! İkimizin de biletlerini aldım. Şu anda onun evindeyim. Ona hediyeyi vermek içn sabırsızlanıyorum! Çantamı açıp Begüm’e ‘’Bunu duymaya hazır mısın?’’ dedim. O da ‘’Ne oldu?’’ dedi. Çantamdan biletleri çıkartıp, ‘’Birlikte Fransa’ya gidiyoruz!’’ dedim. Çığlık attı ve ‘’Ciddi misin?!’’ dedi. Bana sıkıca sarıldı ve ‘’İyi ki senin gibi bir arkadaşım var’’ dedi. Çok mutlu oldu. 2 hafta sonra 1 aylığına Fransa’da kaldık. Çok eğlenceliydi
-son-

(Visited 20 times, 1 visits today)