Doğum Günümde Gelen Mor Kutu

Dün benim 10. yaş doğum günümdü ve doğum günümden önceki gün babamla bir telefonumun olmamasıyla ilgili saçma bir tartışma yapıyorduk. Uyuduk uyandık ve süslemeleri yaptık. Sonra doğum günümde hediyelerimi açarken siyah, mor renkleri olan çok büyük ve simli bir kutu gözüme çarptı. Paket o kadar güzeldi ki kıyamadım ve en son onu açmaya karar verdim. Aradan yarım saat geçti mor kutuya sıra gelmişti ve o pakete zarar vermemek için narince açtım. İçindekini görünce şoke oldum.  Ardından kendi kendime dedim ki ”Bu en iyi 10. yaş hediyem”. İçinde tam tamına 5 tane paket vardı ayrıca paketler örüntü renklerdeydi (mor, siyah, mor, siyah ve birisi iki renkteydi).

Birincisini açtım içinden siyah ve üstünde kuru kafalar olan bir telefon kılıfı çıktı ama benim telefonum yoktu ki. İkinci paketi açtım içinden şarj aleti çıktı şaşırdım. Demek ki bütün paketlerde telefon ile ilgili eşyalar vardı. Üçüncüsünü açtıktan sonra sadece telefon ile ilgili eşyalar olmadığını anladım çünkü içinden hologramlı bantlar çıktı. Dördüncü paketin içinde squishy kalem vardı ve çok da güzel kokuyordu. Sıra iki renkli pakete yani beşincisine geldi. Gözümü kapatıp açtığımda mutluluktan ağladım. Artık bir telefonum olmuştu. 

Çok heyecanlanmıştım, tabii babam telefonumun olmasını istemese de bir şekilde kabullendi ama bir şartla, telefona her zaman bakmayacaktım. Onun yerine kitap okuyup ders çalışacaktım. Sonra babama olur dedim. Eğer olmaz deseydim bir telefonum olmayacaktı. Fakat o büyük, ihtişamlı mor siyah renkli olan kutunun içindeki hediyeleri kimin aldığını ve evimize nasıl girdiğini bilmiyorum teşekkürler gizemli kişi.😊

(Visited 23 times, 1 visits today)