EĞLENCE MERKEZİ

Eğlence merkezleri insanların severek gittiği bir alandır. özellikle çocuklar oraya gitmeye bayılırlar. Ben oranın sahibi olsaydım konuklarımın daha çok gelmesi için şunları yapardım…
Oyun parkı, kum havuzu ve çocukların tüm eğleneceği yerler. Çocukların en sevdiği elma şekeri, horoz şekeri, haşlanmış mısır, dondurma, patlamış mısır, ilizyon gösterileri ve çocukların çok ama çok sevdikleri şeyleri çok pahalı olduğu için alamadığı birçok oyuncak ve kıyafetleri bedavaya hediye ederdim. Başka yerlere ise yarışmalar düzenlerdim . Buz pateni alanı, evcil hayvan parkı yaptırırdım. Bu hayvanlara yiyecek ve içecek vererek bakımlarını üstlenirdim. Çocukların el emekleriyle yaptığı bileklik, kolye, resim, kokulu taşlar vb. Tasarımlarını sergileyerek satışa sunar, bu kazandığım parayla da LÖSEMİ ÇOCUKLARA tedavileri için o parayı onlara gönderirdim. Eğlence merkezlerinde hem eğlenmeli hem öğrenmeli hem de topluma faydası olan mekanlar haline gelmeli.
İşte benim hayalimdeki eğlence merkezini bu şekilde tasarladım. Umarım bir gün çok param olduğunda bir eğlence merkezinin sahibi olurum.

(Visited 55 times, 1 visits today)