Hayalimdeki Eğlence Merkezini Geliştirmek İçin Fikirlerim

bowling ile ilgili görsel sonucu     Bowling oynamayı birçoğumuz seviyoruz. Bowling oynayabileceğimiz eğlence merkezleri de mevcut ve bu eğlence merkezlerinin içinde Bowling’e nazaran başka oyunlar da var. Örnek olarak; atari, lazer vb. Peki bu oyunların yıllarca var olduğunu hepimiz biliyoruz ve insanların bunlardan sıkıldığını da biliyoruz. O zaman yeni fikir üretme vakti.

Ä°lgili resim     Bundan yaklaşık iki veya üç yıl önce sanal gerçeklik denen bir olay çıktı. Bu sanal gerçekliğin ne olduğunu az çok hepimiz biliyoruzdur. Bilmeyenler için anlatayım. Sanal gerçeklik, hareket sensörleri ile telefonlar için geliştirilen bir programın mercekli, gözlük şeklinde bir cihaza konulup sizi farklı bir yerdeymiş gibi görmenizi sağlattıran bir mekanizmadır. Bunun için bir oyun da ben geliştirirdim ve sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde insanlara gösterip karşılığında belirli bir miktar para alırdım.

Bu benim hayalimdeki eğlence merkezini geliştirmek için ürettiğim fikirlerimden yalnızca bir tanesi. Eğer teknoloji daha da gelişir ise yeni fikirler de ortaya koyacağım. Öncelikle yazımı okuduğunuz için çok sağ olun. Görüşmek üzere, hepinize iyi eğlenceler.

(Visited 86 times, 1 visits today)