Eğlence Merkezi

Benim eğlence merkezim Disneyland’a acayip benziyor.Öncelikle konuklardan söz etmek istersem. Selena Gomez ,Madelaine Petsch ,Ariana grande ,Melanie Martinez, Billie Eilish ve bir çok isim daha olurdu herhalde.

Öncelikle burada hem bir ”madame tussauds” müzesi olurdu. Ünlü kişilerin açılışta her yere girmese 10 dolar ünlü olmayan kişilerin ise 11 dolar olacak turistler için 3 dolar zam olacak.İçeride çocukların oyun oynayabileceği lunaparklar ve su parkları,Yetişkinlerinde kullanabileceği yapay bir göl, o denizin üstünde bir sürü kayık olacak ki insanlar rahatça eğlenip güzel vakit geçirecekler.İnsanların hayvanat bahçesine gitmek yerine burada bulunan aynı işlevi gören maskot (hareket edenlerden).Hepsi bu kadar değil.Her ay ünlü biri konuk alınır ve hayranlarıyla beraber tüm her yeri gezer.Tüm süper kahramanların kaldığı geldiği veya kullandığı araçlar şeklinde büyük bir alan BURASI.  Mesela Batman’ın batmobile’inin içi veya Superman’in geldiği kripton gezegeninin bir evı ve o evin içi.

Burada tüm süper kahramanlar olacak onların alanı ve onlarmış gibi giyinen görevliler olacak.Tıpkı Disneyland’da da olduğu gibi ama tek fark benim eğlence alanım daha büyük ve teması süper kahraman olacak.

(Visited 60 times, 1 visits today)