Elinizden bir imkanınız alınacak olsa bir daha internete girememeyi mi yoksa şehirden çıkamamayı mı tercih edersin?

“Elinizden bir imkanınız alınacak olsa bir daha internete mi girememeyi yoksa yaşadığı şehirden bir daha çıkamamayı mı seçersiniz”sorusunun insandan insana göre cevabı değişir.Bence şehirden çıkamamanın hiçbir avantajı yok ama internete bakamamanın avantajları olabilir.

internete bakmamak  bazı bağımlılar için bir çözüm olabilir ben bağıinternet ile ilgili görsel sonucumlı değilim ama ara sıra internete bakmaktan derslerimi aksattığım oluyor ve internete bakmasam daha başarılı olabilirim ama şehirden çıkamazsam özgürlüğüm elimden alınmış gibi olur hem internetteki gelişmeleri televizyonda veriyor oradan öğrenirim hem internetin insan vücuduna zararı da var. Bunun gibi bir sürü dezavantajı da var. bu yüzden ben intertenete girememeyi tercih ederim. Ama eğer televizyona falan bakamayacaksam işler orada değişebilir. Her an yeni  bir olay olan bu dönemde gelişmelerden haberdar olmak çok önemli.Bence bu ikisinin arasında şehirden çıkmamayı diyecek çok insan var.

Benim de söylediğim gibi ben intertenitimin alınmasını isterdim çünkü özgürlük internetten daha önemli olduğunu düşünüyorum. Peki sizin düşünceniz ne? İnternet mi? Şehirden çıkamamak mı? Fikirleriniz çok önemli .Bence özgürlük ilk plandan olmalı .

(Visited 50 times, 1 visits today)