Candy

En Özel ve En Şeker Hediyem

Üç yaşımdan beri annem ve babamdan bir kedi almalarını istiyordum. Ama annem evde bir hayvan beslemek istemiyordu. Bu yüzden çok üzülüyordum ve her gün ağlıyordum. O kadar mutsuzdum ki en sonunda kendim bir kedi olmaya karar verdim. Bir kedinin yapabileceği tüm hareketleri tabletimden izleyerek öğreniyordum. Bir kedinin çıkarabildiği tüm sesleri dinliyor ve taklit ediyordum. Böylece, kediler gibi hareket etmeye ve kediler gibi konuşabilmeye başladım.

Yedinci doğum günümde sitenin bahçesinde doğum günü partimi düzenledik. Sitedeki arkadaşlarımın hepsi partideydi. Pastamı kestikten hemen sonra annem masaya kocaman bir paket getirdi. Çok heyecanlandım. Arkadaşlarımla beraber paketin içinde ne olabileceğini düşünmeye başladık. O sırada hediye paketinden sesler gelmeye başladı. Hediye paketini açtığımda şok olduk! Paketin içinde duman rengi tüyleri olan, minicik bir kedi vardı. Yeşil gözleriyle, masum masum bana bakıyor ve miyavlıyordu. Şeker mi şeker, tatlı mı tatlıydı.

Hayatımda aldığım en özel, en güzel ve en şeker hediye bu kedicikti. Bu sebeple kedimin adını Candy koydum. Artık Candy benim en yakın arkadaşım.

(Visited 29 times, 1 visits today)