En Büyük Hatam

Hanımlar beyler blog sayfama hoş geldiniz . Nasılsınız iyi misiniz afiyette misiniz ? Umuyorum ki keyifleriniz  yerindedir soğuklardan biraz rahatlamış ve kurtulmuşsunuzdur çünkü ben kurtulamadım . Neyse bir ay aradan sonra sizin için tekrar bir blog yazıyorum . Bu bloğumuzun konusu hayatımda verdiğim en riskli ve korkutucu karar . Çok sevdiğim bir arkadaşım Eren evime gelmişti . Yanlış anlaşılmasın çağırmadım bir anda habersiz gelip gece 2 ‘ de beni uyandırdı ve bana yaşadığı bir olayı anlattı .  Onuda aynı bu şekilde biri tam bizim eve gelmeden uyandırmış . Uyandıran kişiyi tanımıyor ama biraz müptezhel aynı zamanda ak sakallı bir dedeymiş . Geldi ve bunu tam yaşadığı gibi bana anlatmaya başladı : İlk tepkim benle dalga geçtiğiydi ve bende aman ak olan şeyden hayır gelmez diye dalga geçmiştim ve hayırda gelmedi . Arkadaşım bana anlattığı

ile adamın arkadaşıma anlattığı şey arasında sadece tek bir fark vardı o da şu şöyle ;

Arkadaşımın bana sorusu : Göreceğin ilk rüyanın gerçekleşeceğini söyleseydim bunu kabul eder miydin ? Bu riski göze alır mıydın ?

Adamın arkadaşıma sorusu : Bir arkadaşına göreceğiniz ilk rüyanın gerçekleşeceği söylenseydi kabul eder miydi ? Bu riski göze alır mıydı ?

Bu kadar manyak tek kişi tanıdığı için geldi ve bana sordu . Bende aman dalga geçiyordur deyip kabul ettim ki etmez olaydım . Gerçekleşeceğine inancım sıfırdı . Az öncede söylediğim gibi gece 2 ‘ de geldi ve uyandım . Gittikten sonra uyudum ve şans eseri bir rüya gördüm . Aynı zamanda kabul etmemin bir sebebi de çok nadir rüya görmemdi . Şu olayı rüyamda gördü ve bir gün sonra gerçekleşti buyurun  hep birlikte saçma rüyamı izleyelim .

Videoyu izlediniz . Bu benim rüyamada gördüğüm olay . Almanya ‘ da bir nükleer santrale terörist saldırısı . Sanırım bir insanın dünya üzerinde görüp görebileceği en saçma rüya olabilir . Bir insan rüyasında niye böyle bir terör eylemi görsün ki . Olayı tam anlamayanlar için kısaca özetleyeyim . Arkadaşım gittikten sonra umursamaz bir şekide uyudum . Rüya görmeye başladım . Rüya Almanya ‘ da bir nükleer santral olan hertz de geçiyordu . 5 tane maskeli son model donanımlı silahları olan teröristler bir kamyona biniyorlar amaçları nükleer santrali patlatmak .

Bir kamyonla tüm cephanelerini yüklemişti ve yola koyulmuşlardı bende tam olarak rüyamdayken nereye gideceklerini bilmiyordum . Çok uzun bir yol kat etdiler . Tam olarak nerede olduklarını bilmiyordum  ve yollar hiç tanıdık değildi . Tabelalar bilmediğim bir dildeydi nerede olduğunu anlamamıştım . En son etrafı tellerle çevrili bir yere girildi ve orası Almanya Hertz Nükleer Santraliymiş . Amaçları ise nükleer santrali patlatıp çok ciddi bir ses duyurmakmış . Güvenlik güçleriyle çatışmışlar . Bir onlar kayıp vermiş  , bir teröristler ama en sonunda 1 terörist ve 1 güvenlik sorumlusu kalmış . Terörist 40 saniye zamanlayarak kurmuş ve bir yere pusmuş . Güvenlik sorumlusu son  teröristide öldürmüş ve bombayı imha ederken tam 1 saniye kalmış ve ben o sırada uyandım . En acısı bunları sabah kalktıktan sonra haberde görmem oldu ama olsun en sonunda sadece bir oyun fragmanı olduğunu öğrendim o oyun ise Counter Strike : Global Offansive .

(Visited 101 times, 1 visits today)