EVDE SIKILMAYACAKSINIZ !

Bu yılda ortaya çıkan Korona VİRÜSÜ büyük bir pandemi’ye yol açtı.ÇİN’den başladı tüm dünyaya yayıldı. Üstünden milyonlarca söylenti geçti *yarasa yediler dediler*elle hazırlandı dediler de dediler ama çare bulamadılar. Olay gittikçe başka olaylara saptı. Siyasetçiler bu pandemi de bile siyaseti ortaya koydular,birbirlerine laf attılar sonuç gine çare bulamadılar. Belki TÜRKİYE yenilgisiz çıkacak ama hasarlı da çıkacak.
*EVDE SIKILANLAR
Evde sıkılanlar,demek çok boş vaktiniz var eee,peki sağlık çalışanları ne yapsın? Sizin gibi evde boş vakit geçirmiyorlar,bir tek onlarda değil kuryeler,market çalışanları,polisler ve birçok kişi.Belki siz dersinizi almadınız ama dünya bunun farkında ve evde sıkılanlara söyleyebileceğim tek bir sözüm var *YAYMAYA MERAKLIYSAN BİLGİ EDİN BELKİ O ZAMAN FARKINA VARIRSINIZ*
*65+ YAŞ ÜSTÜ
Sizde evde sıkılanlardansınız ama haklı olarak sıkılanlardansınız belki balkonunuz yok, belki bahçeniz yok ama sizin ve bu dünyanın sağlığı için evlerinizde kalmanız lazım. Evde sıkıldım deyip dışarı çıkmanız çok yanlış. Sizden tek ricamız sizin ve tüm dünyanın sağlığı için sıcacık evlerinizde sağlıkla kalmanız belki bu davranışınızla bir çok insanın hayatını kurtarabilirsiniz.
*20 YAŞ ALTI
Biliyorsunuz ki uzaktan eğitim görüyoruz belki bu eğitim sizin için pek faydalı değil yani okulda anladığınız kadar anlıyamıyorsunuz ,ama bazıları varki müthiş anlıyor eminimki bu kurala uyuyorsunuzdur .Haberlerde görüyoruz 20 yaş altına nasıl para cezası kestiklerini ,bunu yaşamamak için evinizde kalın,ve evde sıkılıyorum diye ailelerinizin kafasını yemeyin!
*SİYASETÇİLER
Bu zor yıllardan geçiyoruz ve siz bunun acısını en iyi bilenlerdensiniz ,tüm siyasetçiler bu duruma el atıp yardımcı olmaya çalışıyor ama olay laf atmalara,kavgalara,beğenmemezliklere döndü bir siyasetçinin yaptığını beğenmemeyi bırakında bu pandemiyi yenmek için destek olun BİZ BİZE TÜRKİYE boşuna slogan olmadı bu söze uyalım!

(Visited 16 times, 1 visits today)