Evde Tatil

   Bu sene  tüm Dünya içiz zorlayıcıydı. Gerek yangınlar ,depremler , virüsler ve benzeri … Ama her gecenin ardından bir  güneş açar  ve bu  güneş hepimiz için ilham vericidir  yani bence öyle olmalıdır .2021 yılı da bizim için öyle olmasını umuyorum . Bu sürelerin geçici olduğunu da unutmamalıyız tabii .

      Bu sene yarıyıl tatilini  evde geçirmek sağlığımız için en mantıklısı olacaktır . “Peki bu  süre zaafında nasıl vakit geçirebiliriz ?” .Diye aklınızda bir çok soru olduğuna eminim .Bu sürede  kitap okumak çok mantıklı olabilir , hem hız kazandıran bu aktivite aynı zamanda zaman geçirmenin en verimli yoludur.Bir diğeri ise kutu oyunlarıdır  ailecek vakit geçirmemizi sağlayan bu oyunları sıkılmadan oynayabiliriz.Mutfağa girerek yeni  tarifler deneyebiliriz hatta bu sıkıntılı günlerde yaptığımız tariflerle  ailemizi şaşırtıp mutlu edebiliriz .Dışarı çıkamadığımız için  yapmamız gereken hareketleri yapamıyoruz  ancak bu  bizim ev içinde   kısa egzersizle halledebileceğimiz bir durum .Bu uzun sürede  okul varken yapamadığınız ve yapmayı özlediğiniz şeyleri not alıp yapabiliriz Örneğin geç kahvaltı yapmayı ben çok seviyorum ve okul sayesinde hasret kaldım bu tatilde yapmak istediğim şeylerden biri de bu .

Bunlar benim düşüncelerim sizin hoşunuza giden düşünceleri  sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz .Umarım önerilerimi beğenmiştiniz, hepinize iyi tatiller şimdiden …

(Visited 20 times, 1 visits today)