Evrendeki Her Şey Enerjiden İbaret

 

 

Çekim Yasası Secret Nedir? Çekim Yasası Uygulama Yöntemleri - İLGİNÇ OLAYLAR VE BILGILER SUNAN BILGI SITESI

 

“Bir şeyin olma olasılığı ,isteme olasılığı ile ters orantılıdır.”diyen Murphy Kanununa göre kendimizi o yöne sürüklememeliyiz.İnsanlar evrene nasıl bir şekilde yaklaştıysa, evrende insanlara o şekilde enerji saçar.

“Evrene göre kural yoktur.Bir şeye sahip olduğunuzun hislerini sunarsanız evren de buna yanıt verir.”diyen Çekim Yasasına daha çok yaklaşım yapıyorum. Çünkü evren, sizden ne duyarsa onu size vermekten başka bir şey yapmıyor. Ancak burada önemli olan sizin isteme şekliniz. Hayatımıza güzellikleri, olumlu olan şeyleri çekebilmek için evrene olumlu mesajlar göndermek zorundayız. Aksi takdirde bunları hayatımıza çekebilmemiz mümkün değildir .Bunun için önce pozitif olmamız gerekir. Sadece olumlu düşünceleriniz evrenle iletişim halinde değil. Tüm olumsuz düşüncelerimiz aynı şekilde evrenle iletişim haline geçmekte ve hayatımızı etkilemektedir.Bu yüzden başımıza gelen her şey düşüncelerimizle ilgilidir. Sadece düşüncelerden bahsetsem de söylediğimiz kelimeler yani sözler de en az düşüncelerimiz  kadar hayatımızda etkilidir. Özellikle hayatlarında sürekli olumsuz olaylarla karşılaşan insanların şikayetleriyle karşılaşmışızdır. Bu tip insanlar üst üste birden çok kötü olayı hayatlarına kendileri çekmektedir. Düşünce şeklimiz ve ağzımızdan  çıkan her olumsuz şey, kendimize kat kat artarak geri dönmektedir.Enerjimizin farkında olarak, çekim yasasının kendimize hizmet etmesini sağlayabiliriz.Olumsuz düşüncelerden kurtulamıyorsak ya da hayatımıza  olumlu bir şeyler katmak gerekiyorsa, gerçekten içten inanarak net bi şekilde adım atmamız gerekir.Net hayaller ve düşünceler, tüm isteklerimizin ulaşmasını sağlar.Tabi bu konuda kendimize inanmalı ve güvenmeliyiz.Ya da kötü düşüncelerden uzaklaşmamız için meditasyonlar yapabiliriz.

Evrene gönderdiğimiz her şeyin duyulduğundan emin olabiliriz.Bu mesajların niteliği ne olursa olsun size karşılığı o şekilde olur.Bu yüzden olumlu ve net mesajlar göndererek hayatımıza güzellikleri ve istediklerimizi çekmeyi unutmamalıyız.

(Visited 11 times, 1 visits today)