Fal Türleri Nedir? El Falı Nasıl Okunur?

1.Kahve Falı

Fincanın dibinde kalan telvenin çalkalanarak ters çevrilip kapatılmasıyla fincanda ve tabakta oluşturduğu şekillerin yorumlanmasına dayanan bir kehanet yöntemidir.

2.Bakla Falı

Bakla falıyla kehanetler isabetli şekilde yapılabilmektir.

3.Tarot

Tarot Orta Çağın sonlarına doğru çıkmış, 78 karttan oluşan  bir oyun kartı. Gelecek zaman, geçmiş zaman, şimdiki zamandaki hallerinizi öğrenmek için kullanılmıştır.

4.El Falı

Ellerimiz, avuçlarımızdaki çizgiler, parmaklar ve tırnaklar karakterimizin, hedeflerimizin ve kaderimizin ipuçlarıdır. Sol elin ruhsal doğaya (karanlık) ve sağ elin de aktif doğaya (aydınlık).

A: Yüzük parmağınız işaret parmağınızı geçiyor ise çalışkan, hedef koyan, rahatsız edilmek istemeyen, öz güveni fazla bir insansınız.

B:İşaret parmağınız yüzük parmağınızı geçiyorsa aktif, sosyal, pragmatik, dışa açık bir insansınız.

C: Yüzük parmağınız ve işaret parmağınız aynı boyuttaysa barışsever, kavgadan uzak, titiz, düzenli, dengeli bir insansınız.

5.Yıldızname

Şiromansı yapanların karakter üzerindeki iki hüneri bu şekilde gerçekleşir.

1.El Falı nasıl okunur

A: Eğer kalp çizginiz orta parmağınızın altında başlıyorsa, siz bir lidersiniz ayrıca açık net ve kesin kararlar alabilme becerisine sahipsiniz. Hassas biri değilsiniz ve başkalarına karşı soğuk davranışlarla yaklaşırsınız.

B:Eğer kalp çizginiz orta ve işaret parmağınızın arasındaysa siz düşünceli,anlayışlı ve nazik birisiniz. Başkalarına güvenmek söz konusu olduğunda, oldukça kuşkulu ve temkinli birisiniz, fakat insanlar size güveniyor.

C: Eğer kalp çizginiz işaret parmağınızın altından başlıyorsa, A maddesine oldukça benzersiniz. Aşk hayatınız tatmin edici. Siz görünüşe göre daha çok duygusal birisiniz ve yaşam tarzınız çok idealist olma eğileminde.

D:Eğer kalp çizginiz işaret parmağınızın ve baş parmağınızın arasında kavis çiziyorsa siz oldukça sabırlı, yardımsever, şefkatli, iyi kalpli ve daima iyi niyetli birisiniz.

Eğer kalp çizginiz, üç çizginin birine doğru birleşmesiyle başlıyorsa, bu sizi ifade eden, çok yönlü duygulara sahip, iyi bir şekilde dengede tutabildiğiniz iyi bir gösterge.

Eğer kalp çizginiz parmağınızın tabanından dibinden başlıyorsa bu sizin anlayışlı bir insan olduğunuzu gösteriyor. Eğer kalp çizginiz daha aşağıdan başlıyorsa bu sizi tam bir çalışma heveslisi ve materyalist biri olduğunuzu gösterir. Bu kişiler duygusal açılardan güçlü kimseler olarak bilinir ve genellikle erkeklerde daha fazla görünür. Kavisli yada yuvarlak bir kalp çizgisi düz olana göre daha sıcak yaklaşan, sevimli birini işaret eder.

OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER 

(Visited 719 times, 1 visits today)