Ferah Bir Yaşam

Selam ben Mete. Bu gün size hayal ettiğim ve çok yakın bir tarihte gerçekleştireceğim bir oda tasarımını anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle şu an ki odam hayallerimi gerçekleştirebileceğim kadar geniş değil fakat yakında şimdiki odamın 2  katı genişliğinde bir odaya geçeceğim ve o odada istediğim şeyleri planlayıp odayı istediğim gibi döşeyeceğim!

Şimdi ise aklımdaki fikirlere geçelim; dediğim gibi 2 kat daha geniş bir odam olacağı için odanın bir kısmını futbol antrenman yeri yapacağım. Sonrasında şimdiki odamda olan kitaplık ve dolabımı odanın diğer kısmına yerleştireceğim. Daha sonra yatağımı odanın güneş almayan kısmına koyacağım çünkü sabah kalktığımda güneş ışığıyla uyanmaktan nefret ederim. Çalışma masamı ise camın hemen önüne koyarım çünkü çalışırken bol ışığa çok ihtiyacım oluyor ve ışıksız çalışmayı hayal edemiyorum. Kısacası daha ferah bir yaşam için daha ferah bir odaya ihtiyacım var. Az önce taşınacağım odaya gidip size anlattığım planı nasıl gerçekleştirebilirim diye bir göz gezdirdim ve planımın tam olarak uyduğunu gördüm. Sizinle kusursuz bir plan yaptığımızı düşünüyorum 🙂

İnşallah size kendi aklımdaki fikri doğru ve eksiksiz yansıtabilmişimdir. Okuduğunuz için teşekkürler.

(Visited 12 times, 1 visits today)