Geçmiş Günümüz Gelecek

Zamanda yolculuk… Ne büyük bir karmaşa değil mi? Herkese en az bir kere sorulmuştur. Zamanda bir yere gidebilsen nereye gider ve neyi değiştirirdin diye.

Şahsi kanaatimdir ki geçmiş, yaşananlardan bir sonuç çıkarma dersidir. Geçmişte değiştirilen herhangi bir değişiklik, küçük bir kelebek etkisi ile günümüzü daha da geriye ya da olması gerekenden fazla ileriye getirebilir. Lakin geçmişi değiştirmek yerine geçmişi izlemek ve deneyimlemek günümüzü daha iyi adımlarla geleceğe taşıyacağını düşünmekteyim zira doğru geçmiş yanlış yapılanmayı önler.

Geçmiş, günümüz ve gelecek yaşamınızın üç kelimelik artikülasyonudur, bu sıklıkla otonom zaman parçaları olarak görülür, ancak gerçekten bir bütündür. Denilebilir ki, her şey gibi siz, kesinlikleriniz, bakış açınız, her şey gibi yaşam her şeyde yaygın olarak yeniden şekillenir. Toprak çamurun bir kereden fazla kalıplanması, parçalanması ve yeniden şekillendirilmesi ile aynıdır ama yine de, temelde kalan parçaların tutarlı olduğu malzemedir. Muhtemelen, su ile ıslandığında daha etkili bir şekilde meyve vermeye, belki bir süre sonra katılaşmaya, ocakta, kaplanmış, kırılmış, ancak temelde çamurda katılaşırsınız. temelde asla değişim belirtileri göstermezsiniz.

Bunu bilmeseniz de bilmeseniz de, hayat bir dairede yaşadığınız şeydir, tepenin üzerinde bir şey üzerinde durmak zorundayız, arka planınız en derin arzularınıza katkıda bulunur. Açık kapıların viraj çevresinde sizin için sıkı oturan kişilerin seçimlerinden oluşmasına rağmen, hayat dediğin şey çok stresli olmayan sabit bir zamanın bir parçasıdır.

Gerçek olma olasılığınızda, duygularınız ve düşüncelerinizle ayağa kalktı, nasıl güvenilir davranacağınızı, iyi bir birey olunacağını ve özgür düşünme hayatına devam ettiğinizi anlayın. eğilimler ve sıkıntılar size benzer bir şekilde yansıtılacaktır.Yaşamsal olarak, yaşam bir bütündür; Kesin egzersiz yapma şansınız olsa bile, bazıları kesin olmanıza rağmen, birkaç tane olacak, tüm bunları geçemez ve tamamen farklı bir şey başaramazsınız. Hayatınız kavrayışınızdaki çamurdan oluştuğu için. Mümkün olması gereken en önemli şey, bu çamurun sınırları, kapasiteleri, uygun koşulları ve engelleri hakkında doğru bilgiye sahip olmak ve kendinizi olduğu gibi tanımaktır.

(Visited 86 times, 1 visits today)