Gelecekte Drone’lar Nasıl Olacak?

Merhaba arkadaşlar sizce drone’lar gelecekte nasılsınız olacak? Ya da sizce drone’ların günümüzden ne gibi farkları olacak, ne kadar ilerleyecekler? Ben de eskiden bu gibi soruların cevaplarını merak ediyordum, sonra blog konularında görünce “neden yazmayayım ki?” diye düşündüm ve bu konuyu seçtim. Umarım yazdıklarımı beğenirsiniz, hadi başlayalım.

Bence drone’lar gelecekte bizim hayal edemeyeceğimiz kadar gelişecek, o kadar gelişecek ki insanoğlu şaşacak. Drone’lar gelecekte kendi kendilerini kontrol edebilecek, bizimle konuşup isteklerimizi getirecekler, bizi hamakla veya bu gibi rahat bir malzemeyle taşıyabilecek. Bir düşünsenize, içecek bir şey istiyorsunuz, drone’unuz geliyor, size ne istediğinizi soruyor ve istediğiniz şeyi anında getiriyor. Evet, çok güzel olurdu fakat eğer böyle de bir şey olursa insanlar tembelleşir ve her iş için bir aracın veya birinin kendilerine hizmet etmesini isterler ve bu çok kötü bir şey olur.

Neyse, daha fazla uzatmadan sadece şunu söyleyebilirim; umarım gelecekte böyle şeyler olmaz, olursa da iyi bir amaçla kullanılır. Bir diğer blogumda görüşmek üzere, hoşçakalın!

(Visited 53 times, 1 visits today)