Gelecekten Gelen Mektup

Merhaba ben ege 12 yaşındayım. Babam 12 sene önce  kaybolmuş. Ben de onu görme şansım olmadı. Annemin anlattığına göre babam bir bilim insanıymış. Laboratuvarda oluşan bir patlama sonucu hayatını kaybetmiş.

Her gün olduğu gibi  okula gidiyordum, bir anda gözüm karardı ve yere düştüm. Uyandığımda gözümü hastane gibi bir yerde açtım ama çok teknolojikti. Doktorlar bana serum gibi bir şeyler takıyordu, gözüm tekrar karadı. Gözümü açtığımda okulun yanında belirdim. Yanımda bir mektup vardı. Ve okumaya başladım;

 

kağıt ”merhaba oğlum” diye başlıyordu, okumaya devam ettim.

”Merhaba oğlum,

bunu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum ama ben ölmedim. Gizli bir ölüm planladılar, ve çok gizli, olan bir proje geleceğe gitme projesi.

neyse konuya dönelim. Ben aslında gelecekten geliyorum  kimseye söylememelisin aramızda sır kalmalı oğul. beni geleceğe gönderme sebepleri bir araştırma sana bunu söyleyemem sonra söylemem lazım , buluştuğumuzda” diye bitirdi…..

 

1 sene sonra …….

babam halen gelmemişti, çok üzülmüştüm ve tüm umudum kaybolmuştu. Patlamanın olduğu yere gitmiştim ama bir ışık hüzmesi vardı o ışık hüzmesine doğru gittim. Orada kocaman bir kırmızı buton vardı ona tıkladım ve bir şey patladı ve tekrar tekrar tekrar. Hızlıca coşmaya başladım ama beni bayılmaktan hiçbir şey kurtaramamıştı.

 

uyandığımda aynı yerde uyandım. Önümde bir adam vardı. O babam mıydı yoksa? hemen adamın yanına koştum. adamda bana doğru geliyordu ve ortada buluştuk. Adama adını sordum adını öğrenince babam olduğunu anlamıştım, ona koşarak sarıldım ve onu çok özlediğimi tekrar belirttim.

 

İsterseniz babamın bana anlattığı bazı şeyleri size anlatabilirim;

gelecekte yolculuk, uçan arabalar ve benim en sevdiğim ışınlanma ve daha neler neler …

 

SON……………..

(Visited 5 times, 1 visits today)