GELENEKSEL BEŞTEPE DÜNYASI BAHAR ŞENLİĞİ

Her yıl geleneksel olarak haziran ayı içinde düzenlenen “Beştepe Dünyası Bahar Şenliği” okulumuz öğrencilerinin ve ailelerinin katılımıyla coşkulu bir ortam yaratmaktadır. Bu yıl geçen yıllardan farklı olarak bahar şenliğimizde öğrenci kulüplerimizin organizasyonları da programda yer alacak. Her sınıfı temsil eden gruplar, kendi yaş gruplarındaki arkadaşlarına eğlenceli bir program hazırlayabilmek için yıl boyunca hazırlandılar. Sürprizlerle dolu programda neler yok ki: dans gösterileri, müzik yarışmaları, aile yarışmaları, tiyatro gösterileri… Ayrıca öğrencilerimizin açtıkları stantlardan farklı ürünler satın alarak sokak hayvanlarına destek olacağınızı unutmayın.

Bahar festivali boyunca dışarıdan müzik grupları, sanatçılar, akademisyenler davet edilerek öğrencilere farklı kültürel ve sosyal etkinlikleri takip edebilme fırsatı yaratılacaktır.

Bu yıl düzenlenecek bahar şenliğimize kardeş okullarımız da davet edilecektir. Bu mutluluklarımızı kardeş okul arkadaşlarımızla paylaşmayı hedefliyoruz.

Gece kampı ile sonlandırmayı planladığımız, öğrencilerimizin bir yılın tüm yorgunluğunu atmalarına vesile olacak bahar şenliğimize tüm Beştepeliler ve aileleri davetlidir.

(Visited 3 times, 1 visits today)