Gerçek Ama Korkunç Üç Oyun

Sıkıcı oyunlardan artık bıktınız mı . Peki hayalet,cin,ruhlarla oynamayı denediniz mi denemek istersiniz diye 5 korkunç oyun derledim. Kimse bu oyunlar hakkında gerçek bir bilgiye sahip değiliz. Bunları deneyip kendiniz karar verebilirsiniz. Eğer tabi cesaret edebiliyorsanız. İşte size korkudan tüylerinizi kaldıracak oyunlara bakalım
1) DARUMA-SAN
Daruma banyudan kayıp düşen ve kafasını zemine çarparak ölen gerçek bir japon kızın ismidir.Bu oyunu oynamak için gece yarısına kadar beklenmelidir.Küveti soğuk suyla doldurun.Ve içine girin.Küvete girmeden önce ışıkları kapatın.Suya girdikten sonra 3 kere DARUMA gel demelisiniz. Ardından birinin soğuk elini veya soğuk nefesini boynunuzda his edeceksiniz. Artık dikkatli bir şekilde ayağa kalkarak küvetten çıkmalısınız. Yoksa daruma sizi düşürmeye çalışır.Eğer bu motivasyonu doğru uygulanırsa dikkatli olmalısınız.Çünkü darumanın hayaleti tüm gün peşinizde olacaktır.Tüm gün darumanın varlığını yanınızda hissedeceksiniz ve arkanızı yeterince hızlı dönerseniz silüeti görebilirsiniz. yakınınıza geldiğini görürseniz japonca dur anlamına gelen TOMARA diye bağırmalısınız. Oyunu gece bitmeden bitirmelisiniz.
Darumayı çağırdığınız banyoya geri dönmelisiniz.Yakınınızda olduğundan emin olun ve yüksek sesle kita diye bağırın eğer oyunu doğru ve zamanında bitiremezseniz darumanın hayaleti peşinizi bırakmayacaktır.

2)RUH TAHTASI
Oyun tahtası dünyanın muhtemelen en ünlü ve en muhteşem paranormel oyunudur.Amerikalı bir iş adamı tarafından piyasaya sürüldü.Ancak oyunun mucidinin kim olduğu bilinmiyor. Tahtada Alfabenin harfleri sıfırdan 9 a kadar rakamlar yazıyor.Oyuncuların hepsi elini tahtanın üstüne koymalıve diğer dünyayala irtibata geçmeye çalışmalıdır.Hakkında bir çok şey konuşulan oyun canlılar ve ruhlar dünyası arasında köprü gibidir.

3)GECE YARISI OYUNU

Bu oyun için ihtiyacınız olan şey bir mum bir kibrit kanınızdan bir damla bir kağıt, tam isminizi bir kağıt üzerine yazın.Kağıt üzerine birkaç damla kanınızı akıtın kağııdn kanı emmesini bekleyin daha sonra kapının üstüne kağıdı yapıştırıp altına yaktığınız mumu koyun.Kapıyı 2 defa çalın ve mumu söndürün. Kapı 2 kez çaldığında saatllerin gece yarısı olmasına dikkat edin.Kapıyı açın.Tebrikler gece yarısı adamını eve aldınıZ. Eve girin kapıyı kapatın.Mumu tekrar yakın evde dolaşmaya başlayın.Mum sönerse gece yarısı adamı yakınınızda demektir.Mumu tekrar yakmak için 10 saniyeniz var. Yakamazsanız tuzdan yaptığınız bir çemberin içinde beklemelisiniz saat 3.33 de gece yarısı adamı evinizden gider.Evin ışıklarını yakmamalısınız.Kuurallara uyarsanız gece yarısı adamı gider ve oyun biter.

Lütfen bu oyunları oynamaya kalkışmayın…..

(Visited 496 times, 1 visits today)