GERÇEKLEŞEN HAYALLERİM

Futbol oynamayı çok seviyorum. Futbol oynarken yeni hareketler ile goller atmayı çok isterdim.Kalemimle kendim için özel bir ayakkabı çizer ve çizdiğim o ayakkabıyla çok hızlı koşup herkesi çalımlamayı hatta gerektiğinde uçarak toplara vurarak inanılmaz goller atmak isterdim. Sihirli ayakkabım sayesinde dünyanın en başarılı futbolcusu olarak herkesin beni tanımasını isterdim.

Diğer hayalim ise sihirli kalemimle dünyayı esir alan covid-19 ve benzeri tüm virüsleri yok edecek bir ilaç çizmek yaratmak isterdim. Bu ilaç sayesinde var olan ve var olacak tüm virüsleri yok edip tüm canlıların daha sağlıklı yaşamasını sağlardım. Böylece paylaştıkça güzelleşen hayatımızı kısıtlamadan yaşayarak daha huzurlu ve mutlu bir dünya yaratmış olurdum.

Son hayalim ise dünyadaki bütün hayvanların konuşmasıdır. Onların duygu ve düşüncelerini bilmek bizleri de onları da daha mutlu edeceğine inanıyorum. Hayvanların isteklerini anlayabilmek beni çok mutlu eder, böylelikle kendileri de mutlu olurlar. Konuşabilen hayvanların zarar görmesi de neredeyse imkansız hale gelir.

 

(Visited 16 times, 1 visits today)