Gerçekte Uzaylılar Var mıdır?

Uzaylılar gerçek olsa nasıl olurdu? Yeşil, tek gözlü yaratıklar…Uzaylılarla ilgili kesin olarak vardır veya yoktur denemez. Uzaylılarla ilgili olarak pek çok efsane vardır, fakat şimdiye kadar uzaylıların gerçekten var olduğu kanıtlanamamıştır.

UFO, tanımlanamayan uçan nesne anlamına gelmektedir, ama çoğu zaman Ufolar uzaylıların kullandığı uzay araçları olarak kabul edilmiştir. Ufoların görüldüğüne dair pek çok görüntü ve iddia vardır, ancak bu görüntülerin gerçek olup olmadığı tespit edilememiştir.

Tarihte nasıl olduğu tam olarak açıklanamayan bazı olaylar da uzaylılarla ilişkilendirilmiştir. Örneğin piramitler ve eski medeniyetlere ait mağara duvarlarına çizilmiş bazı resimler. Acaba o zamanlarda uzaylılar ve ufolar var mıydı?

 

 

Uzaylılarla ilgili merak edilen pek çok soru vardır. Eğer uzaylılar varsa nerede yaşıyorlar? Evleri nasıl? Nasıl bir görünüşe sahipler? Ne yiyorlar? Nasıl doğuyorlar? Kısacası nasıl bir yaşam formuna sahipler? Teknoloji ve medeniyet olarak birden ilerdeler mi? tüm bu sorular hala bilinmezliğini korumaktadır.

Kaynak: Google görseller

 

(Visited 184 times, 1 visits today)