GEZİLERİM

Yaz tatilimde gördüğüm 3 yeri size anlatmak istiyorum.İlk olarak Antalya’da gittiğim GRANADA LUXURY BELEK otelini çok sevdim.Orada Miami Beach, Maldiv Beach ve rafting yapmak için çok eğlenceli alanlar vardı. Antalya Damlataş Mağarası ve Manavgat Şelalesini gördüm. Damlataş Mağarası, içinde sarkıtların olduğu rutubetli bir yerdi. Çeşitli hastalıklara iyi geldiğini yazan bir pano gördüm. Manavgat Şelalesinde küçüklü büyüklü şelaleler vardı, ama insanlar içine çöp atarak kirletmişlerdi.

Diğer gittiğim yer Erdekti. Erdekte annemlerin arkadaşlarını ziyaret ettik. Orada kalarak onlarla birlikte Erdek ve çevresini gezdik. Askeri kampa gittik, orada Aqua Park ta çok eğlendim. Denizde minik minik yengeçler gördüm. Erdek çok şirin bir yer olduğu için oradan annemler bir yazlık aldılar. Bundan sonra yaz tatillerimin büyük çoğunluğunu sanırım Erdekte geçireceğim.

Bir de İtalya ve İsviçre ye gittik. Roma, Floransa, Venedik, Milano, Napoli ve İsviçrede Como ya gittik. Tarihi yerleri o kadar çoktu ki her gittiğim yerin tarihi büyük meydanları vardı,Pisa Kulesine, Vatikana, Roma da Gladyatör Savaşlarının yapıldığı Collezium a gittik, Aşk Çeşmesini gördüm. Venedik te Gondol gezisi yaptım, Milano da çok şık mağazaları gezdim. Como gölü muhteşem doğasıyla hepimizi büyüledi.

(Visited 23 times, 1 visits today)