Gitmeniz Gereken Üç Film

Merhabalar bugün sizlere izlemeniz gereken 3 filmden bahsedeceğim. Mutlaka gitmenizi tavsiye ediyorum.

1-Dönerse Senindir

donerse-senindir-afis

Konusu; Mehmet fotoğrafçıdır,Selin şarkıcıdır. Mehmet arkadaşı Türk’le evlerine giderken arkadan araba çarpar. Arabanın sahibi Selin’dir. Bu Selin’le Mehmet’in ilk karşılaşmasıdır. Ondan sonra sevgili olurlar. Bir gün Selin şarkıcı olur. İlk klip partisinde Mehmet diğer adamlara bakar, rahatsız olur ve Selin’i dışarı çıkartıp, bağırır. Selin bunun üzerine ayrılır. Uzun zamandan sonra Selin, Arda Ardan’la çıkmaya başlar. Ondan sonra Arda Ardan’ın eski sevgilisi Defne, Mehmet’in peşine düşer ve bulur. Çok iyi arkadaş olurlar. Defne aslında Mehmet’i Selin’le tekrar birleştirip, Arda Ardan’la yeniden sevgili olmaya çalışır. Mehmet’in arkadaşları Ufuk ve Nedim Abi yardım edecektir. Olaylar bu şekilde gelişir.

Murat Boz – Mehmet

İrem Sak – Defne

Yasemin Allen – Selin

Serhat Özcan – Nedim Abi

Uraz Kaygılaroğlu – Türk

Burak Sevinç – Arda Ardan

Taha Sönmezışık – Ufuk *

2- Rogue One:Bir Star Wars Hikayesi

newsitem_636119704822220926

Konusu: Jyn Erso ve bir grup isyancı Ölüm Yıldızı’nın planlarını çalabilmek için güçlerini birleştirmek zorunda kalırlar. İmparatorluğa ait bu yeni kitle imha silahının inşa edilmesini durdurmak, Jyn Erso’nun beklediğinden çok daha büyük bir çaba gerektirir.

Felicity Jones

Diego Luna

Ben Mendelsohn

Donnie Yen

Mads Mikkelsen

Alan Tudyk

Wen Jiang

Forest Whitaker

Jonathan Aris

Mark Preston

Riz Ahmed

Leigh Holland

Jimmy Smits

Alistair Petrie

Paul Kasey **

Fantastik macera severler bu filmi mutlaka izlemelisiniz.

3-Sen Sağ Ben Selamet :Sağ Salim 3

sag-salim-3-sen-sag-ben-selamet-izle-395

Konusu: Hapisten çıkmasına 2 gün kalan Selamet, ömür boyu hapse mahkum edilir. Sansar’la birlikte cezaevi nakil aracıyla Sivas’a doğru yola çıkar. Ancak yolda geçirdikleri trafik kazası, birbirlerine zincirlenmiş bir vaziyette serbest kalmalarına neden olur. Selamet kaza yerinde beklemekten yanadır ancak Sansar kaçmak ister. Sonunda Sansar’ın istediği olur ve kaçarlar. Bu yolculukta goril Behlül’le karşılaşmaları da dahil olmak üzere birçok maceraya birlikte atılmak zorunda kalırlar.

Burçin Bildik

Ufuk Özkan

Tuvana Türkay

Lale Başar

Ayçin İnci

Müge Uzel

Murat Kocacık

Hakan Karahan ***

Bu filmler komedi, heyecan, eğlence dolu filmler. Hepsine gittim ve hepsi muhteşemdi. Sizin de eğlenmeye, gülmeye ihtiyacınız var. Hepsi 10.10 puanlık filmler.

Dönerse Senindir ve Sağ Salim 3 filmi komedi ağırlıklı bir film. Filmden çıkınca kendinizi gülmekten alamıyorsunuz. Rogue One macera ve aksiyon dolu, fantastik bir film. Dönerse Senindir aşk dolu eğlenceli bir film. Bana göre hepsi ayrı ayrı güzel.

*  http://www.filmi.info.tr/donerse-senindir/oyunculari/

** http://www.beyazperde.com/filmler/film-218395/

*** http://www.beyazperde.com/filmler/film-249645/

(Visited 114 times, 1 visits today)