Gizli Tom

Bir zamanlar Paul adlı 16 yaşında bir çocuk varmış. Paul’un gününün çoğu okulda geçermiş ve genel olarak sıradan bir hayatı varmış.

Paul’un sınıfında Tom adlı çok gizemli bir çocuk varmış. Değişik tavırları ve gizemli davranışları sebebiyle kimse ona yaklaşmıyormuş. Bir gün Paul hem merakında hem de onu daha yakından tanıma isteğiyle onunla biraz samimi olmaya başlamış. İyice yakınlaşmaya başlamışlar, gün geçtikçe birbirlerini daha da iyi tanımaya başlamışlar. Paul kendi hayatı ile ile ilgili şeyleri Tom’a anlatıyormuş ama Tom Paul’a hiçbir şey anlatmıyormuş. Paul , Tom hakkında daha fazla şey öğrenmek için onu bütün sosyal medya hesaplarından araştırmaya çalışmış ama internette ne bir bilgisi ne de bir sosyal medya hesabı varmış. Paul , Tom’u daha yakından tanımak istiyormuş bu yüzden onu evine davet etmiş. Tom , Paul’un evine gelmiş ve Paul’un odasında sohbet etmeye başlamışlar. Paul hep Tom’a hayatıyla ilgili sorular sormuş ama Tom soruları basit cevaplar ile geçiştiriyormuş. Paul arkadaşına su getirmek için odasından çıkmış ve tam girerken Tom’un onun özel eşyalarını karıştırdığını görmüş ve Tom ani bir refleks ile hemen yerine geçmiş. Bunun üzerine şüphelenen Paul sohbeti kısa kesip Tom’u evden göndermiş. Paul ayrıca çok güçlü bir çocukmuş. Kimseye durduk yere sataşmazmış ama biri ona sataştı mı kendini savunmak için o da karşılık verirdi ve hareketleri ve gücü çok üst seviyedeydi. Bunun Tom dahil bütün sınıf arkadaşları farkındaydı. Bir daha ki gün okulda öğretmenine Tom hakkında birkaç soru sormuş ama öğretmeni de aynı Tom gibi soruları basit cevaplarla geçiştirmiş. Bunun üzerine Paul iyice meraklanmış ve dersten sonra Tom’un masasındaki cüzdanını eline almış. O sırada Tom aniden “Sakın ona dokunma!” demiş. Bunun üzerine iyice meraklanan Paul cüzdanı açmış ve gördüklerine inanamamış. Aslında Tom 22 yaşında bir polismiş. Bunun üzerine Tom yüzünden maskesini çıkarmış ve Paul’a “Aslında ben bir polistim ve bu okula senin için sivil olarak geldim” demiş. Paul “Ama neden?” demiş. Tom da “Çünkü senin dövüşte ve kendini savunmadaki becerilerin bütün polisler arasında ünlendi. En önemlisi için bu hareketleri kendini savunmak için kullanman” demiş Tom.

Tom Paul’a bir teklifte bulunmuş. Şu anda 11. sınıfta olan Paul’u 12’yi okumadan direk polis okuluna almak için teklifte bulunmuş. Paul’un küçüklükten beri hayali polis olmakmış ve bu teklif ayağına gelmiş. Bu teklifi reddedemezmiş ve Paul teklifi kabul etmiş. Hayatı boyunca istediği mesleği artık kesin olarak yapacakmış.

 

(Visited 30 times, 1 visits today)