Grand Theft Auto Oyunları

Merhaba arkadaşlar! Herkesin bilgisayar oyunu oynamaktan keyif aldığını düşünüyorum açıkçası. Tabi ki hepimiz aynı tarzdaki oyunları oynamak zorunda değiliz. Ben bugün sizlere ‘GTA’ oyunundan bahsedeceğim. Benim en sevdiklerim GTA San Andreas ve GTA 5. Ancak GTA 5 çok fazla yer kapladığı için GTA San Andreas oynuyorum. Ancak bu demek olmuyor ki diğer GTA oyunları iyi değil. GTA müthiş bir oyun ve GTA 4 oyununu da unutmuyoruz.

Bu oyunların hepsinde görev yaparak kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Her oyunun hilesi olduğu gibi bunların hileleri de var. Örneğin GTA 5 oynuyorsunuz. İnternete GTA 5 hile yazıyorsunuz. Bu şekilde para, araç, roket, paraşüt gibi çok fazla hile yapabilirsiniz. Elbette görev yapmadan kendinizi belli bir yere kadar geliştirebilirsiniz, bunu unutmamanız lazım.

GTA San Andreas:

GTA 5:

GTA 4:

GTA Vice City:

Arkadaşlar gördünüz gibi günümüz GTA oyunlarının hepsini sizlerle paylaştım. İnanılmaz bir oyun, çok zevkli. Kesinlikle öneririm.

Peki oyunu nasıl indireceğiz? Arkadaşlar torrent gibi uygulamalardan bu oyunu indirebilirsiniz. Oyun elbette çok zor ama oyunu güzel yapan şey bu.

Bu oyundaki grafikler her oyunda bulunabilecek türden değil. Size orada gerçekten bir hayat yaşatıyorlar. Bu oyunda yemek yeme, ev alma, çete alma gibi çok fazla güzel şey var ve  siz orada ayrı bir hayat yaşıyorsunuz. Sanki gerçek hayatmış gibi. Mesela acıkma, kas çalışma gibi gerçek hayatta karşılaştığımız şeyler var. Bunun yanında polisler, itfaiyeciler var.

Gemi kullanma, araba kullanma ve uçak kullanma gibi birçok eylem gerçekleştirebiliyorsunuz. Unutmayalım bu işte para da var. Görev yaptıkça saygınlığınız artıyor, giderek tanınıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Şöyle özetleyeyim; İlk önce hiç tanınmayan bir insansınız. Eviniz kötü, üstünüz başınız kötü. Sonra görev yaptıkça saygınlığınız artıyor, tanınıyorsunuz. Güzel evler alıp onlarda oturuyorsunuz. Bu durum şuna benziyor; evleniyorsunuz, çocuklarınız oluyor ve sizin eşinizi ve çocuklarınızı beslemeniz, giydirmeniz gerekiyor. Dışarıda çalıştığınızda evinize, eşinize, çocuklarınıza para getiriyorsunuz. GTA oyununda da durum böyle.  Görev yaptıkça patron oluyorsunuz. Bütün dünya sizi tanıyor ve istediğiniz her şeyi elde edebiliyorsunuz. Oyunda en önemlisi gelişmek. Hile görev yapmadıkça işe yaramıyor.

(Visited 99 times, 1 visits today)