Hawaii Seyahati

 

Bir gün ofisimde yeni kıyafetler tasarlarken telefonum çaldı. Hawaii şubemizden arıyorlardı. Telefonu açtım şube müdürü Hawaii’deki 2. şubenin bir hafta sonra açılacak olduğunu ve bütün çalışanların davetli olduğunu söyledi

 Ben hemen hazırlıklara başladım. Herkese davetiye gönderdim. Tatilimi Hawaii’deki açılışla birleştirmeye karar verdim. Diğer çalışanlar da çok yorulduğu için bütün şirkete tatil ısmarlamaya karar verdim. Sonunda gidiş günü geldi çattı. Uçağa bindiğimde yapılan anonsla irkildim. Duyduklarıma inanamadım! Aşırı rüzgâr nedeniyle uçuşların iptal edildiği söyleniyordu. Hemen Hawaii şubesini aradım ve durumu anlattım ama böyle büyük bir organizasyonu iptal edemeyeceğimizi söyledi. Başka gidiş yolları düşünmeye başladım. Bir anons daha yapıldı ve uçağın yarım saat sonra kalkacağı söylendi. Yarım saat sonra uçak kalktı  ve Hawaii yolculuğu başlamış oldu.

   Hawaii’ye indiğimizde otele gittik ve yerleştik. Yarın büyük gündü. Açılışa birçok kişi gelmişti. Her yer balonlarla süslenmişti, ikramlıklar hazırdı, mağaza düzenlenmişti her şey çok güzeldi. Mağaza açıldığı an içerisi müşteri dolmuştu. Yeni tasarımlar çok beğenildi. Açılışın ardından bir hafta boyunca bütün şirket güzel bir Hawaii tatili yaptık.

(Visited 26 times, 1 visits today)