HAYAL EVİ

Herkesin olduğu gibi benim de hayalimde sahip olmak istediğim bir ev var. Ancak bu evlere kolay kolay sahip olamıyoruz. Bunlar için çok çalışmamız gerekiyor. Ben bugün sizlere hayalimdeki evi anlatacağım.

Ben hayatım boyunca merdivenli bir evde oturmak istiyordum ama şu ana kadar hep tek katlı evlerde oturduk. Onun dışında havuzlu bir evde oturmak istemişimdir ancak sitede otursak bile sitede de havuz yoktu.

Şu ana kadar anlattıklarım bir evde olabilecek şeyler ancak şimdi anlatacaklarım belki şimdi olması imkansız ama gelecekte neredeyse her evde olabilecek şeyler olabilir. Adı üstünde hayalimdeki ev her şey gerçek olmak zorunda değil ya… Ben evimin içinde kocaman bir kaydırak isterdim. Dediğim gibi merdivenli bir evde oturmak istiyorum ancak merdivenlerden inerken veya çıkarken bu işlemi kaydırakla yapsak daha güzel olmaz mıydı?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veya evde çalışan görevliler yerine büyük insan görünümlü robotlar. Bir isim verirdim robotuma her ismini söylediğimde yanıma gelirdi saniyeler içerisinde, istediğimi söylerdim ona hemen yapıverirdi. Son olarak hayalimdeki ev kocaman bir ev olacağı için normal odalar dışında istediğim yemeklerden veya abur cuburlardan odalar olsun isterdim. Benim hayalimdeki ev böyle peki ya sizin ki??

(Visited 169 times, 1 visits today)