Hayal Kurmanın Gücüne İnanıyorum !

Hayal kurmanın gücüne inanıyorum .Çünkü o bizi çocukluğa bağlayan en iyi unsurlardan.Ben de hayal kurmak ve onu küstürmemek istiyorum.Bu hayatımızda özelikle de çocukların işine çok yarıyor diye bilirim.

düşünen çocuk ve hayal kuran çocuk ile ilgili görsel sonucu

Merhaba .Ben Yağmur.Ben hayal kumanın gücüne inanan biriyim.Hayal kurmak  olmayan bir şeyi düşünmektir.. Yani en iyi dostumuzdur ne yalan söyler,ne kötü düşündürür.Gölgemiz gibidir o eğer hayal kurmaya inanırsak o bizi bırakmaz ve daha çok bağlanır.Şimdi size bir masal anlatacağım o da hayal kurmayla ilgili.

Annem  akşam”uyu kızım “dedi.Ben uyumayı çok sevmezdim ama beni sevdirirdi bu haber. Sizce nasıl?Tabi ki de rüyamla.O gün gözlerimi kapattım ve işte rüyadayım.”Doğum günüm gelmişti bana kocaman bir pasta almışlar,arkadaşlarımı çağırmışlar,çikolatalar almışlar .Bir şey bile eksik kalmamıştı.Kocaman bir yola lolipoplar dikmişlerdi.Her yediğimde tam olmaya devam ediyordu.BİR sürü arkadaşım vardı ve onlarla oynamadığımız oyun kalmamıştı.Kar yağmasını istedi gerçek olmakm ve tabi ki de yağdı.Çünkü bu rüyaydı.Kar topu oynadık,kardan adam yaptık…” Annem kızım uyan artık diye bağırmaya başlamıştı.Yani rüyam yarıda kaldı.Ama olsun…Hayal kurmaya inanırsan o seni hiçbir zaman bırakmaz zaten.Ama ona sahip çıkmalısın.hayal kurmanın faydaları ile ilgili görsel sonucu

HAYAL KURMAYI BIRAKMA!!!

(Visited 300 times, 1 visits today)