Hayalimdeki Dünya

Benin hayalimdeki dünyada insanlar mutlu yaşar,herşey parasız alınır ,insanlar ve hayvanlar birlikte yaşar , arabalar yerine uçan tekneler kullanılır ,doğaya çöp atılmaz , su elektrik gibi kaynaklar az ve ihtiyaç olan kadar kullanılır,dünyaya herkes girebilir . Her akşam basket ve değişik spor turnuvaları yapılır . Bu dünyada silah yoktur ve kimse kötülük yapmaz .Herkes uyanınca kahvaltı etmeye aynı yere gelir .Herkesin bir hayvanı olur ve onu besler , büyütür ve onu çok sever hayatı boyunca ; yani herkes mutlu yaşar.Siz benim dünyamda yaşamak ister misiniz ? Sizi hiç sıkmadan rutinimi anlatıyım ….

Sabah kalkıp herkesin yanına hep birlikte kahvaltı etmeye giderim .Ardından dişlerimi fırçalayıp eve giderim . insanlarla vakit geçirmeye dışarı çıkarım ve müzeye giderim . Ardından Atamızı yani ATATÜRK ‘ü ziyarete giderim.Anne ve babamla gezerim .Sonra maç izlemeye giderim ve en sevdiğim basketbol oyuncusu Lebron James ile birşeyler içmeye giderim.Gidip insanlara Lebron ‘u tanıtırdım ve fotoğraf falan çekilirdik.

Kuzenim Aslan ‘ı okuldan alıp onunla birlikte basketbol oynamaya giderdim ve ardından onu eve bırakırdım.Eve dönmeden önce bir hastaneye uğrayıp oradaki hastalara yemek dağıtmaya yardımcı olurdum. Günün sonunda da evime geçip ailemle birlikte dinlenmeye çekilirdim.Sonra da yatmaya çekilirdim .

İşte benim dünyam isteyen herkesi bekliyorum…

(Visited 62 times, 1 visits today)