Hayalimdeki Eğlence Merkezi

 

 

hayal eğlence parkı ile ilgili görsel sonucuHepimiz eğlenmeyi severiz ama bazen eğlence için gittiğimiz yerler bizi hayal kırıklığına uğratabilir. Bizlere içinde “keşke bu da olsaydı” dedirten eğlence yerleri var. Peki, kendimiz bir eğlence merkezi yaratsaydık nasıl olurdu?

Benim hayalimdeki eğlence merkezinde insanı havaya atıp tutan robotlar olurdu. Bu robotların elinde yumuşacık bir çift yastık olurdu, çünkü insanı havaya atıp tuttuğunda insanlar sert bir şeyin üzerine düşecekleri için, canları acırdı. Yer çekiminin az olduğu bir yer olurdu ve insanlar istedikleri sporu az yer çekimli bir yerde yapabilirlerdi. Benim favorim ise yarım daireden oluşan, içinde ışık ve müzik olan ve aynı zamanda insanlar bir duvardan öbürüne atlayacaklar ve duvara yapışacaklar. Daha çok şey olacak mesela, insanları normal bir piknik alanına götüren simülasyonlar, ışınlanma makineleri, şaka eşyaları ve daha neler, neler?

Benim hayalimdeki eğlence merkezi bu şekilde olurdu. Sonuçta önemli olan insanların eğlenmesi. Ama bunlar tabii hayal. Düşüncesi farklı olsa da bizler olanlarla yetinelim.

(Visited 94 times, 1 visits today)