HAYALİMDEKİ EĞLENCE MERKEZİ

KASIM AYI BLOG KONULARI ( HAYALE DAYALI )
Hayalinizdeki eğlence merkezinin sahibisiniz. Bu merkezde daha fazla konuk ağırlamak için ne gibi yeniliklere imza atarsınız?
HAYALİMDEKİ EĞLENCE MERKEZİ
Eğer bir eğlence merkezim olsaydı öncelikle çocuklar için eğitici oyunların oynandığı oyun saatini ücretsiz olarak hizmete sunardım. Çünkü biz çocuklar ne kadar mutlu olursak o kadar kendimize değer katarız. İçinde yapay bir deniz yapardım. Çocukları oyun oynarken aileler de burada oturup sunulan cafe hizmetinden yararlanabilirler böylece hem çocuklar hem aileler eğlence merkezinden mutlu ayrılmış olurlar. Yapay kutup yapardım ve onun olduğu yerin ısısını düşürürdüm ki çocuklar kutupların ne kadar soğuk olduğunu hissedebilsinler. Yapay bir orman yapardım doğal hayatı öğretebilmek için. Mesela çocuklar bu ormanda çeşitli bitkiler dikebilirler. Keçilerden süt sağabilirler. Hem eğlenip hem de hayatın aslında kolay olmadığını anlayabilirler. Bir de dünya küresi hazırlardım çevirince neresi gelirse kendini o bölgenin yöresel kıyafetleri içinde görebileceği bir ekran olurdu. Böylece hem eğlenip hem öğrenmiş olurlar. Jimnastik saati yapardım. Çünkü spor yapmak sağlığımız için çok önemli ve eğlenceli. Karaoke saati yapardım mesela. Çünkü her müzik bizim için uygun değildir. Doğru müziği anlayabilecekleri ve eğlenebilecekleri bir aktivite olur. Meslekleri öğrenebilecekleri bir alan yapardım. Mesela yangın söndürebilirler, inşaat işleri yapabilirler. Mesleklerin zorluklarını öğrenip kendilerine en uygun olanı seçebilirler.
Bütün bunların olduğu bir eğlence merkezi sanırım daha çok konuk ağırlardı. Siz böyle bir eğlence merkezine gelmek istemez misiniz? İSTERİZZZZZZZZZ!!!!!!!

BELİS ÇAMLI

(Visited 522 times, 1 visits today)