HAYALİMDEKİ EV

Hayalimdeki ev;kameralı olsun isterim çünkü kamera güvenlik için çok önemli.Peki kamera başında kim duracak? Tabii ki güvenlikler yok mu? Hepsi burada! Şimdi evin içine geçelim.Salonumda kamera olmalı bu bütün odalarda geçerli.Odamda PS4 olsun isterdim.Keyif bende artık! Mutfakta mutfak robotum olsun isterim.

Çünkü kahvaltı yapmama yardım ediyor.Bahçemde düz alan çimenli yerler.Bahçemde bitkiler olsun isterim:Biber,domates,elma,portakal,karpuz,kavun,salatalık,mısır,nohut,fasulye olsun isterim.Havuzum olsun isterim.Havuzum denizden 2 kat daha büyük olsun isterim.Arkadaşlarım evime gelsin oyun oynayalım isterim.Çatımda baca olmasını istemiyorum.Çünkü havaları kirletir ama ben kirletmem.

Hafta sonları tüm arkadaşlarımı evimde ağırlamak, onlarla dilediğimce oynamak isterdim. arka bahçesinde kocaman bir ağaç ve ağaç üzerinde ahşap malzemelerden yapılmış bir ağaç ev isterdim. sıcak yaz gecelerinde içerisinde uyuyabileceğim bir ev. kim bilir çok çalışır ileride çok kazanabileceğim bir iş yaparsam belki hayallerimi gerçekleştirebilirim. ama o zaman da büyümüş olacağım sanırım.

 

(Visited 209 times, 1 visits today)