Hayalimdeki Ev

Hayalimdeki ev deyince herkesin aklına değişik değişik fikirler gelir. Benim hayalimde bir sürü ev var.

1. Ağaç ev, Gök ev, Bulut ev, Rüzgar ev, Hava ev, Portakal ev, Güneş ev gibi daha bir sürü ev tarzım var. Bunlar şu anda size belki çok garip gelebilir ama benim için güzel ev tarzları ürettim. Bu arada benim hayalimdeki evin içinde hayalimdeki eşyalar da var.

Hız Pilotu masa, hız pilotu sandalye, hız pilotu kalem, defter, silgi, kalemtıraş ama sınırları zorlayanlar da var içinde. Diş macunu ve diş fırçası 4000A gibi değişik ürünler var hayalimdeki evin içindeki ev ürünlerinde.

Hayalimdeki evin yatağı.

Hayalimdeki evin salonu

Hayalimdeki evin yatağı (bu da başka bir yatak) Hava evin içinde; 1 veya 2 tane robot yapacağım. Bu robotların 1 tanesi yemek yapmakla diğeri ise her yeri temizlemek ile uğraşacak. Ben de annemle ve babamla görüşür ve istediğim zaman ailemin yanına gidip gelebilirim.

Gök evin içine ise küçük uçan bir alet yapıp istediğim zaman istediğim yere gidebileyim. Küçük uçan aletin adı da AZRA YAPIM 2017A olacak. Bulut evin içine ise bulut gibi yumuşak bir yatak. Pamuk şeker gibi bir yorgan, pamuk gibi de bir çarşaf olacak.

Rüzgar evin içine ise rüzgar kadar hızlı veya bir karınca gibi çalışkan bir robot yapacağım. Güneş ev çok sıcak olacak zaten güneş çok sıcak olur. Güneş şeklinde de 1 tane yatak güneş şeklinde bir sürü eşya olacak. Portakal evin içinde de portakal şeklinde bir yatak, yorgan, çarşaf, çalar saat televizyon koltuk sürgülü dolap, bilgisayar, tablet oyun konsolu vb.

Ağaç evin içi çok güzeldir diye hayal ediyorum. Ağaç evin içinde koltuk televizyon balık yavru köpek yüzme havuzu slimy havuzu ve merdivenden çıkınca bir balkonu var. Balkonda ise bir oturak kahve veya çay ve de bir teleskop var. En büyük hayalimin 1 gün gerçek olmasını istiyorum. Bir sürü hayalimdeki ev var biliyorum ama en çok sevdiklerimden biri de ağaç ev. Çünkü küçüklüğümden beri istediğim evdi ağaç ev. Tabi ki ilk başlarda söylediğim gibi daha hayalimdeki ev çok ama ben sadece aklıma gelenleri yazdım ve içini açıkladım.Sizinle hayallerimi paylaştım. Belkide meslek olarak  mimarlık seçerim. O zamanda hayallerimdeki gibi evler yapabilirim. Herkesin hayallerine kavuşmasını diliyorum.

(Visited 191 times, 1 visits today)