Hayalimdeki Evler

Şimdiye kadar yaşamış tüm insanlar hayal kurmuştur. Şundan emin olun ilk insanların bile hayalleri vardır. Günümüzde en yaygın hayallerden biri ise ev hayalidir. Her yaştan insan güzel bir ev hayali kurmuştur. Kocaman ev hayali kimi mutlu etmez ki. Tabii ki benimde hayalimde bir ev var. Bu yazımda sizlere bu evden bahsedeceğim.

 

Neredeyse her insan büyük bahçeli havuzu olan kocaman bir ev ister. Benim hayalimdeki ev bu tarz evlerden çok uzak. Beni düşüncem büyük ev güzel ev demek değildir. Benim hayallerimdeki ev aslında normal bir ev bile değil. Aslında şimdiye kadar o kadar çok ev hayali kurdum ki şu an hangisini anlatsam bilmiyorum. Ama en sıradışı olanlarını anlatabilirim.

İlk anlatacağım olması en mümkün ve en ucuz olan. Bu ev 2 parçadan oluşuyor. Üst ve alt kısmı. Üst kısım yerin üstünde. Yerin üstünde derken yerden yüksekte 3 ağacın arasına yapılmış bir ağaç evden bahsediyorum. Bu evin duvarları tahta. bunun sebebi ise ağaçlara fazla yük bindirmemek. Alt kısım ise yerin altında. Tıpkı bir kapalı otopark gibi. Ama otopark fonksiyonun yanında üst kısım fazla ağırlık taşıyamadığı için evin ana kısmı olma özelliğini de taşıyor. Evin Üst kısmında bir adet koltuk var. Ayrıca üst katın her tarafından görülebilen küçük bir televizyon.

(Visited 61 times, 1 visits today)