HAYALİMDEKİ ODA

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda kendi odamı nasıl döşemek istediğimi anlatacağım. Tabi hayalimde canlandırdığım odamı anlatacağım.

Hayalimdeki oda gerçekten çok güzel. O odanın kapısına ulaşmak için 4 kat merdivenden yukarıya doğru çıkmak gerekiyor. Evet bu biraz yorucu olabilir. Benim odam ise o merdivenin solunda yer alıyor. Odamın kapısı bembeyaz bir kapı. Kapıdan içeriye girdiğimizde kısa bir koridorun içinde eşyalarım oluyor. Bunlar minik dolaplar.  Biraz daha ilerledikten sonra solumda olan ranzalı yatağım oluyor. Alt katı daha koltuk tarzı. Ve üst katta ise yatağım var. Sağda ise giysi dolabım oluyor. Karşıda ise pencere. Camdan dışarıya baktığımda ise harika bir manzara oluyor. Pencerenin yanında ise harika bir çalışma masası. İşte bu benim hayalimdeki odam.

Şimdi ise odamdaki kuralları size anlatacağım.
Bunlar ;                                                                                                                                                                       -Odama kapıyı çalmadan girmek ya                                                                                                                            -Odama kimse benden izinsiz girip eşyalarımı kurcalayamaz.                                                                                                      Ve daha fazlası

Benim Hayalimdeki Odam:)

(Visited 600 times, 1 visits today)