Hayalimdeki Oyun Parkı

Merhaba arkadaşlar.Biliyorsunuz ki herkesin en az bir tane hayali olur.Ben bugün sizlere hayalimdeki oyun parkından bahsedeceğim.O zaman hemen başlıyorum.

Ben kocaman bir oyun parkı istiyorum.Aslında çokta büyük olmasına gerek yok sadece koşup oynayabileceğimiz kadar bir alan istiyorum.Her yer rengarenk olsun ve benim için en önemlisi eğlenceli olsun.Size saçma gelebilir ama mesela burada istediğim bir şey yok onu kafamda canlandırıp istediğim bir yere koyabilseydim bir butonla.Lazer silahları,şeker toplama aleti,parkur yarışı ,tırmanma duvarı vb. şeyler olsaydı.

Biliyorsunuz ki bir çok kişi dışarıdaki oyun parklarına gitmek ister fakat bu mümkün olmayınca ikinci tercihleri AVM lerdir.Çocukları o avm lere değilde oyun yerlerine götürün.Unutmayın onlarında oyun hakkı var!Bunların içinde öncelikle lunaparklar giriyor.Onlarda bir oyun parkı sayılıyor.Çocuklardan en çokta küçük tarafı seçiyor haliyle.Birde lunapark ve oyun parklarına gidince hep 18 yaş üstü çıkıyor.Onları kaldırın demiyorum ama küçük tarafınada  oyuncak bırakamaya çalışın.Çünkü küçükler dahada eğlenceye dahada meraklıdır.

Sakın oyun yerlerini yıkıp yerine kocaman AVM ler  koymayın.Bunları yaparken çocuklarıda düşünün.Çünkü bizim oyun hakkımızı elimizden alıyorlar buna izin vermeyin!!!

 

 

Burdada bir korsan gemisinden park görüyosunuz.

oyun parkları ile ilgili görsel sonucu

Akua parkta bunların içine giriyor.Baksanıza ne mutlular avmlerde sadece o kalabalığın içinde kayboluyorlar.

parkta eğlenen çocuklar ile ilgili görsel sonucu

 

Burdada bir oyun parkı görüyorsunuz.

oyun parkları ile ilgili görsel sonucu

(Visited 741 times, 1 visits today)