HAYAT KOLAYLAŞTIRICI UYGULAMALAR

Biliyorsunuz ki hayatımıza destek vermesi ve işimize yaraması için birçok uygulama üretiyoruz.Benim de kullandığım ve önerebileceğim birkaç uygulama var.
Ben bir Apple kullanıcısı olarak size “iplay” adlı müzikleri sınırsız dinleyebileceğiniz bir uygulama öneriyorum. Bu uygulama hem istediğiniz videoyu hem de istediğiniz müziği yükleme imkanı sunuyor fakat her uygulamada olduğu gibi bazı zorlayıcı işlemler var. Yavaş ve zor açılıyor. Bana kalsa bu hatalar telafi edilmeli ve düzeltilmeli. Bir diğer uygulamam ise “Shazam”
Bu uygulama ise sevdiğiniz ya da adını öğrenmek istediğiniz şarkıların ya da videoları dinleterek o şarkıyı bulabilirsiniz.Bu da benim hayatımı kolaylaştıran uygulamalardan birisi.Bu uygulamada ise şu aksilik var ki maalesef müziği kaydettiğinde ismini sizin hesabınıza atıyor fakat bulamıyorsunuz ya da ben bulamıyorum. Sonuncu uygulamamın ismi ise “Sesli Sözlük”. Bu uygulamadan istediğiniz ingilizce kelimeleri ya da türkçe kelimelerin anlamlarını öğrenebilir hem de çeviri yapabilirsiniz. Çeviriyi her dilden yapabilirsiniz. Aslında bu uygulamanın bir kötü yanı yok. Gayet her şey hızlı ve kolay bulunabilir.

(Visited 63 times, 1 visits today)