HAYATIMIN MÜZESİ

Bir sabah aklıma bir şey geldi ama biraz saçmaydı: Bir müze açmak. Fakat kendi hayatımı anlatan bir müze. Bunun için birazcık para gerekliydi ve bu imkansızdı. Bunu başarmak için bir şeye ihtiyacım vardı. O da çalışmaktı. Kendi hayatımın üzerinde bazı projeler oluşturmaya başladım. Birkaç gün sonra bir haber aldım. Bir şirketten gelen mesaj şuydu: “Merhabalar Serdar Bey. Nasılsınız, iyi misiniz Size bir müjdem olacak. Bir hediye kazandınız, biraz büyük bir şey ama bir müze!” Bu açıklamayı duyduktan sonra şaşırmıştım ve bu andan sonra boşuna çalıştığımı fark ettim. Neyse müzem bana verildi ve dekorasyon yapmaya başladım. Şimdi dekorasyona geçelim. Bu müze kendi hayatımı anlatan bir müze açıkçası ve bir sezon gibi.

  1. Bir gün markete gittiğimde en sevdiğim cipsi görmüştüm inanmazsınız ki onun tadı gerçekten güzeldi
  2. Eski okulumda üç kez merdivenden kaymıştım ve iki tane liseli abla vardı. Onlar benim hayatımı kurtardı. Gerçekten merdivenden kaydıktan sonra nefes alamıyordum, sanki bir boşluktaydım.

Evet hayatımdaki birkaç olayı anlattım. Oo daha çok var, ne yazık ki müzem küçük oldu ve sığmıyor başka olaylar. Neyse görüşürüz arkadaşlar, kendinize iyi bakın. Müzeme gelmek için bu numarayı arayabilirsiniz!

000 000 000 001

Kesinlikle doğru!

(Visited 6 times, 1 visits today)