Hayatımın şansı

Onunla tanışmanın bütün hayatımı değiştireceğini bilmiyordum , bütün bu olaylar ben sade ve boş odamın bir köşesinde kös kös otururken başladı . Birden bire cep telefonuma tanınmayan bir numara tarafından bir mesaj geldi bende çok meraklı biri olarak hemen o mesajı açıp okumaya başladım.

Mesajda pek de bilmediğim bir yerin konumu vardı , yarın saat 3’te orada olmamın benim geri kalan hayatım için önemli olduğu yazıyordu , kimdi bu insanlar , ne istiyorlardı benden , bundan sonraki hayatımı nasıl değiştirecekti gibi birçok soru kafama takılmaya başlamıştı . Merakıma yenik düşüp gitmeye  karar verdim çünkü kaybedecek birşey kalmamıştı benim için , belkide bu sayede hayatım tamamen değişecekti .

Sabah uyandım ve artık hazırlanmaya başlamalıyım çünkü okul biter bitmez o mekana gitmem gerekiyor ve servisin de beni almasına  dakikalar kaldı. Yanıma okul çantam dışında abimin bana vermiş olduğu bir bıçak ve muz aldım sonuçta bilmediğim bir yere gideceğim için kendimi korumak için bir şeylere ihtiyacım vardı ve aç kalırsam da muz gerçekten beni tok tutmaya yeter.

Ve yola çıktım  servisim beni okula bıraktı ama maalesef taşımak zorunda olduğum bıçağımı çok iyi gizlemem gerekti.Okulum bitti ve yaklaşık 30 dakikalık yürümem gerekti.Sonunda geldim karşıma karanlıktan yüzü gözükmeyen  biri çıktı önüme ve beni takip et dedi onun arkasında bir binanın üst katına çıktık ve  gördüklerime inanamadım müthiş  bir manzara karşıladı beni ve terasa çıktığımda bir sürü  ünlü çıktı ve beni de kendileri gibi yapacaklarını söylediler , zaten oraya çıktığımda da video dalarmış ve o sayede ilk videoma çıkmış oldum . Bütün bunlar olurken çok ama çok önemli bir şeyi unuttum zamanı annem beni 12 defa aramış babam ise , benim için çok endişelenmiş olmalılardı bu yüzden hemen onları arayıp rahatlamalarını sağladın ve tüm olan biteni teker teker anlattım.

Ve ondan sonra bana sosyal medya hesaplarımı geliştirmemde ve ünlü biri olmamda yardımcı oldular , kendi hesaplarından benimle ilgili paylaşımlar yaptılar ve bütün bunları karşılıksız yaptılar. Benim burada tek diyebileceğim şey ne olursa olsun her zaman iyi bir insan olun  çünkü iyi birisi olduktan sonra er yada geç bu yaptıklarınızın bir karşılığı oluyor.

SON

 

(Visited 26 times, 1 visits today)