HEDİYE

Geçen yıl doğum günüme bütün kız arkadaşlarımı çağırmıştım.İlk önce arkadaşlarıma yumuşak şekerler dağıttım.Sonra arkadaşlarımla oyun oynadım.Arkadaşlarım dans yarışması yaptılar.

Sıra küçük kekler yapmaya gelmişti.Arkadaşlarım krema mavi,pembe ve beyaz renklerinde olmasını istediler.Piştiğinde hep beraber küçük kekleri yedik.

Sıra hediyelere gelmişti.Babamın hediyesini pastadan sonra açacaktım.O yüzden açmadım.Arkadaşlarım çok güzel hediyeler getirmişlerdi.Bütün arkadaşlarıma teşekkür ettim.

Sonunda sıra pastaya gelmişti.Bütün arkadaşlarım pastanın nasıl olduğunu çok merak etmişlerdi.Işıklar kapandıktan sonra pasta geldi.Herkes pastayı çok sevdiğini  ve yemeye can attıklarını söylediler.Pastayı çok beğendiler.

En son babamın aldığı hediyeyi açacaktım.Elime aldım.Nedense çok ağırdı.Kıyafet olmadığına emindim.Hediye paketini açtığımda gözlerime inanamadım.Bir bilgisayar vardı.Hatta tablet gibi de kullanılabiliyordu.Babama teşekkür ettim.

Sonunda arkadaşlarımı uğurladım.Geldikleri için teşekkür ettim.

Hızlıca kostümümü çıkarıp kıyafetlerimi giydim.Bilgisayarı şarja taktım ve dolmasını bekledim.Beklerken uyumuşum o yüzden bilgisayarımla oynayamadım.

(Visited 114 times, 1 visits today)