Her Doğum Günümde Aynı Beşli

Tekrar selam! Yeni bir blogla beraber karşınızdayım. Bu bloğumda sizlere her doğum günümde hep aynı beş hediyeyi alsaydım ne hissedeceğimi, bunların neler olacağını ve nedenlerini anlatacağım. Lafı daha fazla uzatmadan başlayalım.

Öncelikle ben doğum günlerime aşırı önem veririm. Unutan hiç olmaz. Zaten olmasına imkan yok! Neredeyse her gün doğum günüme kaç ay veya gün kaldığını söyler, insanlara hatırlatırım. Peki eğer her doğum günümde hep aynı hediyeler alınsaydı ne olurdu?

Tabi ki de çok sevinirdim. Kim kendisine hediye alınınca sevinmez ki? Hele ki insanlara ne almalarını istediğini söylediğinde ve o şeyi aldıklarında yaşanan mutluluk başka hiçbir şeyle değişilemez. Bana her doğum günümde ilk olarak funko pop almalarını isterim. Küçük heykeller vardır ya işte onlar. Neden diye sorarsanız çok pahalılar. Ama bir o kadar da kaliteli ve zor bulunurlar. Her yıl başka bir funko. Çok güzel olurdu. Koleksiyonuma da yenileri gelmiş olurdu.

İkinci olarak her yıl noble collection asalar isterdim. Çubuk deyip geçmeyin onlarda funkolar gibi. Ve ayrıca çubuk değiller. Kim bir asaya çubuk der ki? Neyse üçüncü olarak her yıl sevdiğim korku filmlerinin ve oyunlarının posterlerini isterdim. Odamın her yerine asardım. Poster dediğim normal olanlar değil. İmzalı olanlar. Bunları da bulmak çok zordur. Çoğu zaman bulamazsın bile! Her yıl bir tane almak beni çok mutlu ederdi. Dördüncü olarak boya kalemi seti isterdim. Çünkü ben resim yapmayı çok severim. Normal bir markanın boya kalemlerini kullanmam. Sharpie alınmasını isterim hem de çok.

Son olarak uçan balonlar isterdim. Tam olarak bir nedeni yok. Uçan balonlara karşı zaafım var. Her yıl on tane kırmızı balon almak beni yine mutlu eder.

Evet benden bu kadardı. Nisan ayı bloğunda görüşmek üzere, hoşça kalın!

(Visited 38 times, 1 visits today)